رئیس بسیج:برای نقش‌آفرینی مطابق با بیانیه گام دوم انقلاب آماده شده‌ایم

کرمان- ایرنا- رئیس سازمان بسیج مستضعفین تاکید کرد: نهاد مردمی بسیج برای نقش آفرینی در همه عرصه ها مطابق با بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی آماده شده است.

به گزارش ایرنا سردار غلامرضا سلیمانی روز یکشنبه در همایش بزرگ یاران سپهبد شهیدحاج قاسم سلیمانی در مصلای رفسنجان ضمن تشریح فلسفه تشکیل بسبیج اظهار کرد: بسیج مردمی در گام نخست انقلاب اسلامی که مقاومت در برابر ابرقدرت هاست خوش درخشید و در گام دوّم انقلاب اسلامی هم در عرصه های مختلف وارد عرصه های نقش آفرینی اعم از حوزه های علم و دانش، اخلاق و معنویت، عدالت و مبارزه با فساد، عرصه استقلال و آزادی و سبک زندگی ایرانی شده است.

به گفته وی برای این راهبرد، پایگاه های بسیج تقویت خواهند شد و جهاد سازندگی، پیشرفت و آبادانی با همکاری دستگاه های مسئول با رویکرد اقتصاد مقاومتی در دستور کار قرار خواهد گرفت.

رئیس بسیج:برای نقش‌آفرینی مطابق با بیانیه گام دوم انقلاب آماده شده‌ایم

وی خاطرنشان کرد: در گام اوّل انقلاب در سایه یک ابرتحول بزرگ در قرن ۱۴ هجری شمسی، انقلاب اسلامی به پیروزی شکوهمند دست یافت و نظام مقدس جمهوری اسلامی در ایران مستقر شد و ملّت با بیش از ۹۸ درصد رای آری، نظام جمهوری اسلامی را انتخاب کرد.

رئیس بسیج:برای نقش‌آفرینی مطابق با بیانیه گام دوم انقلاب آماده شده‌ایم

رئیس بسیج مستضعفین خاطرنشان کرد: در گام دوّم انقلاب اسلامی که مصادف با قرن ۱۵ هجری شمسی است بر اساس سنت های الهی در انتظار یک ابر تحول بزرگ دیگر هستیم.

وی اضافه کرد: بیانیه گام دوّم انقلاب اسلامی می خواهد به ما بیاموزد در ادامه راه با امید به موفقیت و پیروزی و با محور قرار دادن جوانان در انتظار یک ابرتحول دیگری هستیم که اهمیّت آن کمتر از پیروزی انقلاب اسلامی نیست.

رئیس بسیج مستضعفین افزود: در تحقق این امر جوانان با داشتن روحیه جهادی، بسیجی و با استفاده از تجربیات و ظرفیت های گام نخست برای جهش در پیشرفت نقش آفرینی خواهند کرد.

وی ادامه داد: شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی مکتب دفاعی و مقاومتی را در دوران دفاع مقدس و جبهه مقاومت شکل داد و دشمنان قسم خورده که از آن سوی دنیا برای نابودی جهان اسلام آمده بودند در دستیابی به اهدافشان و خلق استراتژی هایشان ناکام ماندند.

سردار سلیمانی تصریح کرد: همچنین کم کردن فاصله بین فقیر و غنی، توزیع عادلانه ثروت و آمادگی در برابر دشمنانی که همه شئون اسلامی و ارزش ها و آرمان های ملّت ایران را هدف قرار گرفتند و با استفاده از رسانه ها و فضای مجازی علیه ارزش ها و انقلاب اسلامی اقدام به نشر اکاذیب در رسانه ها می کنند از اهداف برنامه های بسیج در گام دوّم انقلاب اسلامی است.

رئیس بسیج:برای نقش‌آفرینی مطابق با بیانیه گام دوم انقلاب آماده شده‌ایم

وی گفت: مکتب حاج قاسم سلیمانی الگوی دفاع مقدس بود که در جبهه های مقاومت در سرزمین های گوناکون توسعه پیدا کرد؛ مفهوم این مکتب گسترش و ارزش های آن تکثیر یافت و متعالی تر شد و شهادت آن فرمانده بزرگ موجی از شکوه در ایران و سطح کشورهای مسلمان و غیرمسلمان خلق کرد.

سردار سلیمانی خاطرنشان کرد: وقتی که دولت سازی و تحقق جنبه های مردم سالاری با پیش قراولی مردم و بسیج شکل گیرد ما وارد مرحله جامعه مهدوی خواهیم شد و این الگو توسط کشورهای مسلمان تکثیر خواهد شد؛ آرمان های نظام جمهوری در سایر کشورها امتداد پیدا خواهد کرد و مردمسالاری اسلامی و تمدن اسلامی وارد مرحله جدید خواهد شد که پایان دوران قتل و غارت و چپاول ظالمان عالم خواهد بود.

به گزارش ایرنا رئیس سازمان بسیج مستضعفین صبح امروز وارد رفسنجان شد و پس از افتتاح پروژه آبرسانی به ۶۳ روستای استان که به صورت نمادین در این شهرستان برگزار شد، در اجتماع بسیجیان در مصلای شهر رفسنجان حاضر شد.

شهرستان رفسنجان در ۱۰۰ کیلومتری شمال مرکز استان کرمان قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha