مربی نفت مسجد سلیمان: با جسارت مقابل پرسپولیس حاضر می‌شویم

تهران- ایرنا- مربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان اظهار داشت: با جسارت کامل جلوی پرسپولیس بازی می‌کنیم تا تماشاگران از بازی لذت ببرند.

به گزارش ایرنا، «حمید عبدالهی» روز یکشنبه در نشست خبری پیش از مسابقه با پرسپولیس، اظهار داشت: ۲ هفته بسیار بد و سخت را پشت سر گذاشتیم. در دیدار با آلومینیوم در حالی که یک بر صفر جلو بودیم، خطای بیرون از محوطه پنالتی گرفته شد و اگر داور اشتباه نمی‌کرد، می‌توانست نتیجه تغییر کند. هفته پیش هم یک هَند به ضرر ما از فاصله بسیار دور گرفته شد و بعد از آن یک هَند واضح را داور نتوانست تشخیص دهد و در آن دیدار هم سه امتیاز بازی را از دست دادیم.

وی ادامه داد: محروم کردن داور نفعی برای ما ندارد. ما نفت مسجد سلیمان هستیم و مانند پرسپولیس ۱۰ ملی‌پوش نداریم. تمام تلاش خود را می‌کنیم تا بازی‌ها را یک بر صفر یا دو بر یک، ببریم و یا یک بر یک مساوی کنیم و اگر قرار باشد داور هم برای ما بد داوری کند و صحنه‌های جنجال برانگیز را به نفع تیم‌های دیگر سوت بزند، نتایج برای ما قابل جبران نیست.

عبدالهی افزود: ممکن است پرسپولیس هم از داوری‌ها متضرر شده باشد اما فرق ما این است که ما امتیاز از دست دادیم اما پرسپولیس نه.

مربی تیم نفت مسجدسلیمان بیان کرد: در این ۲ هفته تلاش کردیم تا تغییرات روحی و روانی ایجاد کنیم و امیدوارم بتوانیم فردا بازی خوبی انجام دهیم. با جسارت کامل جلوی پرسپولیس بازی می‌کنیم تا تماشاگران از بازی لذت ببرند.

وی تصریح کرد:‌ تیم ما دیرتر از همه تیم‌ها تشکیل شد و این دیدار ششمین بازی تدارکاتی ما محسوب می‌شود اما قول می‌دهم به چیزی که مدنظر باشگاه و سرمربی است می‌رسیم و حتما جایگاه خوبی در جدول خواهیم داشت.  

«مهران حسن‌وند» مدیر رسانه‌ای مسجدسلیمان نیز در ابتدای نشست خبری پیش از دیدار برابر پرسپولیس بیان کرد: بخشی از مبالغ از سوی باشگاه به بازیکنان پرداخت شد و جا دارد از کسانی که در این کار دخیل بودند، تشکر کنم. در سال ۹۳ قانونی تصویب شد که دست و بال باشگاه نفت را بست اما دوستان این مشکل را حل کردند. خواهشی از نمایندگان مجلس داریم که به این موضوع رسیدگی کنند زیرا این قانون برای ما مشکل ایجاد کرده است. 

وی ادامه داد: امیدوارم که دو سوم نمایندگان کمک کنند این قانون تغییر کند تا ما هم از امکانات دولتی بهره‌مند شود. موضوع دیگر هم این است که داور بازی سرمربی ما را بدون هیچ دلیلی اخراج کرد. خواسته ما از کمیته داوری این است که به این موضوع رسیدگی کنند تا دیگر دچار این اتفاقات نشویم. 

تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان در دیداری خارج از خانه در هفته هفتم لیگ برتر، عصر فردا (دوشنبه) از ساعت ۱۸ در ورزشگاه آزادی به مصاف پرسپولیس می‌رود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha