تیم مذاکره کننده می‌تواند نتیجه شایسته ملت ایران به‌دست بیاورد

تهران- ایرنا- نماینده مردم گرگان در مجلس شورای اسلامی گفت: مذاکره کنندگان ایرانی به دلیل احساس مسئولیت و بصیرتی که دارند می‌توانند نتیجه‌ای شایسته ملت ایران، به دست آورند.

«غلامرضا منتظری» روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار سیاسی ایرنا با بیان اینکه تیم مذاکره کننده ایرانی در وین از یک تیم جوان و متخصص تشکیل شده، نسبت به موفقیت این تیم ابراز موفقیت کرد و گفت: اعضای تیم مذاکره کننده ایرانی باید به تجربیات گذشته دقت داشته باشند و اقتدار و سربلندی کشور را مقدمه مذاکرات خود قرار دهند.

وی با اشاره به اینکه طبق فرموده‌های رهبری و تاکیدات شورای عالی امنیت ملی سه اصل عزت، مصلحت و حکمت باید مد نظر اعضای تیم مذاکره کننده هسته‌ای باشد، افزود: اعضای تیم جدید مذاکره کننده هم جوان و با انگیزه هستند و هم متخصص؛ و می‌توانند با اشراف به موضوعاتی که از سوی طرف‌های غربی مطرح می شود، تصمیم درست و قاطع بگیرند.

نماینده مردم گرگان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نباید اعتماد صددرصدی به طرف غربی داشته باشیم، عنوان کرد: مذاکره کنندگان ایرانی به دلیل احساس مسئولیت و بصیرتی که دارند می‌توانند نتیجه‌ای را که ملت ایران شایسته آن هستند، به دست بیاورند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha