معلم خراسان شمالی از روی تخت بیمارستان هم تدریس را ترک نکرد

بجنورد - ایرنا - علی اصغر عباسی معلم گرمه‌ای که هم اکنون به علت جراحی در بیمارستان امام علی(ع) بجنورد بستری است برای عقب‌ نماندن دانش آموزانش از درس به صورت مجازی تدریس و آموزش دارد.

 به گزارش ایرنا، این معلم جانباز جنگ تحمیلی چند روز پیش بر اثر سقوط از کوه و به سبب شکستگی از ناحیه پا هم اکنون در بیمارستان بستری است اما تنها دغدغه این معلم در بیمارستان حضور و تدریس وی در سرکلاس درس است.  

معلم خراسان شمالی از روی تخت بیمارستان هم تدریس را ترک نکرد

عباسی روز یکشنبه به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در مجموع ۱۲۰ دانش آموز در پنج کلاس درس ریاضی  پایه متوسطه اول تدریس می‌کنم.

وی افزود: با توجه به شرایط کرونایی سال گذشته  برگزاری کلاس های درس به صورت مجازی بود اما از ابتدای سال تحصیلی  مدارس به ۲ صورت مجازی و حضوری برگزار شده است و در این شرایط وجدانم راضی نشدکه حتی یک روز تدریس و درس دانش آموزان را به تاخیر بیندازم زیرا تعهد و مسولیت معلمی باید به درستی اجرا شود تا در آینده دانش آموزان مسولیت پذیر تحویل جامعه دهیم.

این معلم گرمه ای اظهار داشت: اجازه ندادم بیماری ام فرصت تدریس را از من و یادگیری را از دانش آموزانم بگیرد.

معلم خراسان شمالی از روی تخت بیمارستان هم تدریس را ترک نکرد

وی در خصوص میزان فعالیت خود در آموزش و پرورش گفت: ۳۵ سال فعالیت تدریس در مدارس استان را دارم که بیشترین آن در شهرستان گرمه بوده است.

وی گفت: در کلاس های مجازی آموزش  ۳۵ دقیقه است اما هم اکنون با حضوری شدن مدارس، روزانه برای هر کلاس درس ۶۰ دقیقه تدریس است.

عباسی افزود: با شیوع کرونا در شبکه شاد با بارگزاری کلیپ های ۳۵ دقیقه و همچنین تلفنی و در بعضی وقت ها به صورت حضوری برای رفع اشکال در کلاس حاضر می شدم.

۱۸۶ هزار دانش آموز خراسان شمالی در بیش از ۲ هزار باب آموزشگاه استان زیر نظر ۱۴ هزار نفر معلم تحصیل می کردند که از این تعداد ۱۰۴ هزار دانش آموز در مقطع ابتدایی و مابقی متوسطه بود.

شهرستان گرمه در جنوب غربی استان خراسان شمالی قرار گرفته و از شمال به مانه و سملقان، از شمال غرب به استان گلستان، از غرب به سمنان و از جنوب و شرق به جاجرم محدود می‌شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha