قدردانی معاون پارلمانی رییس جمهور از نمایندگان برای رای اعتماد به نوری

تهران- ایرنا- معاون پارلمانی رییس جمهوری در نامه‌ای به نمایندگان مجلس با قدردانی از رأی اعتماد آنان به یوسف نوری وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش، ابراز امیدواری کرد که با همت وی و حمایت دولت و مجلس، زمینه تحول در نظام تعلیم و تربیت و ارتقاء جایگاه معلمان فراهم شود.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا، در نامه سید محمد حسینی به نمایندگان مجلس شورای اسلامی خطاب به نمایندگان مجلس آمده است: حسن اعتماد شما بزرگواران به یوسف نوری به عنوان وزیر آموزش و ‌پرورش، موجب امتنان دولت، دلگرمی فرهنگیان عزیز و امیدآفرینی در جامعه شد.

معاون پارلمانی رییس جمهوری افزود: اهتمام مجدانه در بررسی صلاحیت و رأی اعتماد به وی، تأکیدی مجدد بر همکاری و همدلی دو قوه برای نیل به «ایران قوی» است. امید است به فضل الهی «نوری» با همت والا و حمایت دولت و مجلس بتواند منشأ تحول در نظام تعلیم و تربیت و ارتقاء جایگاه معلمان شود.

حسینی در این نامه سربلندی نظام اسلامی و توفیق همه خادمان دلسوز ملت را از درگاه خداوند متعال را خواستار شد.

به گزارش ایرنا، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی روز یکشنبه، بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش را در دستور کار قرار دادند و از مجموع ۲۶۸ رای  با۱۹۴ رای موافق، ۵۷ رای مخالف و ۱۷ رای ممتنع «یوسف نوری» را به عنوان وزیر آموزش و پرورش و آخرین وزیر راه یافته به دولت سیزدهم انتخاب کردند.

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha