سرتیپ حیدری: نیروی دریایی ارتش نماد واقعی خودباوری است

تهران- ایرنا- فرمانده نیروی زمینی ارتش در پیامی نوشت: نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، نماد واقعی خودباوری، سمبل خوداتکایی و تجسم عینی عشق به ملت، میهن و انقلاب است.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع‌رسانی ارتش، سرتیپ کیومرث حیدری در پیامی با تبریک روز نیروی دریایی به کارکنان و فرماندهان این نیرو به دریادار شهرام ایرانی فرمانده نیروی دریایی ارتش نوشت: هفتم آذرماه، یادآور حماسه آفرینی‌های دریادلانی است که سند عزت، استقلال و امنیت میهن اسلامی ایران را به سرخی خون، سختی پولاد و بیکرانگی اقیانوس نقش بستند و پیمان ناگسستنی عشق و ایمان را معنای دوباره بخشیدند.

فرمانده نیروی زمینی ارتش افزود: نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، نماد واقعی خودباوری، سمبل خوداتکایی و تجسم عینی عشق به ملت، میهن و انقلاب است.

سرتیپ حیدری خاطرنشان کرد: ‌راهبرد اصیل نیروی دریایی ارتش در گسترش و افزایش عمق استراتژیک و دفاع از ارزش‌های اسلامی ایران عزیز، تنها بخشی از اهتمام این نیروی راهبردی بر حفظ تمامیت ارضی، امنیت و استقلال کشور انقلابی ایران است.

وی در این پیام عنوان کرد: نیروی دریایی راهبردی ارتش، مهد پرورش جوانان پولادین عزم، دلیر، غیرتمند و مومنی است که تمام تلاش خود را معطوف پیشرفت، ترقی و ارتقاء همه جانبه علوم دریایی در ساختار دفاع آبی، از سرزمین الهی ایران کرده‌اند و ماحصل این تلاش مقدس، بومی‌سازی دهها و صدها نوع فناوری، در زمینه‌های مختلف صنعت دریانوردی و دفاعی است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش افزود:به نیابت از همرزمانم در نیروی زمینی ارتش، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره قهرمانان شهید ناوچه پیکان و تمامی شهدای این نیروی ولایی، این روز پر افتخار و غرورآفرین را به فرماندهان و آحاد کارکنان نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران تبریک و تهنیت گفت و از درگاه خداوند متعال، توفیقات بیش از پیش این دریا دلان دلیر را خواستار شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha