نشست مشترک مجلس و دولت روز چهارشنبه برگزار می‌شود

تهران - ایرنا - سخنگوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی از برگزاری نشست مشترک نمایندگان مجلس و دولت سیزدهم برای بررسی مشکلات مردم خبر داد.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، «سیدنظام الدین موسوی» در حاشیه نشست علنی روز یکشنبه مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران گفت: قرار است نشست خبری رییس مجلس شورای اسلامی برای تشریح عملکرد مجلس یازدهم برگزار شود و رییس مجلس در این نشست به سوالات خبرنگاران پاسخ خواهد داد.

وی ادامه داد: با توجه به بزرگداشت مجلس و مطالبه مردم از نمایندگان، مجلس دراین هفته دو جلسه مهم دارد که جلسه نخست آن عصر امروز با حضور نمایندگان با قوه قضاییه برگزار می‌شود. در این نشست علاوه بر اینکه روسای قوای مقننه و قضاییه سخنرانی خواهند کرد. همچنین روسای کمیسیون‌های حقوقی و قضایی و اصل نودم قانون اساسی مجلس نیز درباره مشکلات و مسائلی که مردم و چگونگی هماهنگی بین دو قوه برای رفع آنها سخن خواهند گفت.

نماینده مردم تهران در مجلس ادامه داد: روسای کمیسیون‌های اقتصادی و جهش و رونق تولید نیز دیگر سخنران های جلسه عصر امروز هستند تا مطالبات مردم را بیان کنند.

موسوی تاکید کرد: جلسه هماهنگی بین دولت و مجلس نیز  روز چهارشنبه در صحن علنی مجلس برگزار خواهد شد و رییس جمهوری و اعضای هیات دولت در این نشست حاضر شده تا مطالبات مردم از زبان نمایندگانشان بیان شود.

وی خاطرنشان کرد: این نشست موجب هماهنگی و همفکری بین دولت و مجلس  خواهد شد و رییس جمهوری عملکرد دولت در این مدت را ، تشریح خواهند کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha