۷ آذر ۱۴۰۰،‏ ۱۱:۱۵
کد خبرنگار: 934
کد خبر: 84557786
۰ نفر

برچسب‌ها

سه نانوایی در اردبیل پلمب شد

اردبیل- ایرنا- فرماندار اردبیل از پلمب شدن سه واحد پخت نان به دلیل انجام تخلف و رعایت نکردن شیوه‌نامه‌های مرتبط در این شهرستان خبر داد.

به گزارش ایرنا، مسعود امامی یگانه روز یکشنبه در این زمینه گفت: با توجه به گزارش‌ها و گلایه شهروندان با همراهی مدیران‌کل تعزیرات حکومتی، غله، دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری، معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت و رئیس اتحادیه نانوایان به منظور بررسی کیفیت نان از تعدادی از نانوایی‌های اردبیل بازدید شد.

وی افزود: کم‌فروشی، رعایت نکردن ساعت کار و کیفیت نامناسب پخت در برخی از نانوایی‌ها مشاهده شد که در این راستا نسبت به پلمب واحدهای متخلف اقدام صورت گرفت.

فرماندار اردبیل تصریح کرد: بهبود کیفیت پخت نان مورد انتظار مردم است اما متاسفانه نان‌های عرضه شده در بعضی از نانوایی‌ها در شان مردم نمی‌باشد که هرگونه کوتاهی در این زمینه پذیرفتنی نیست.

وی بیان کرد: انتظار می‌رود سازمان صنعت، معدن و تجارت، اتحادیه نانوایان و بازرسانی که وظیفه ذاتی آنها نظارت بر عملکرد نانوایی‌ها است، به طور مستمر از نانوایی‌های سطح شهر بازدید کنند و با هرگونه تخلفی بر اساس مقررات برخورد جدی داشته باشند.

بیش از یک‌هزار و ۹۰۰ واحد نانوایی سهمیه‌پز و ۷۳۷ واحد نیمه یارانه‌ای در استان اردبیل در حال فعالیت هستند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha