باشگاه پوریای پهلوان قهرمان مسابقات کشتی آزاد بزرگسالان قم شد

قم-ایرنا- رییس هیات کشتی قم گفت: باشگاه پوریای پهلوان با کسب ۵ عنوان نخست مقام اول رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی بزرگسالان استان قم را از آن خود کرد.

هادی علیایی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: مسابقات کشتی آزاد بزرگسالان گرامیداشت هفته بسیج با حضور ۱۲۰ کشتی گیر از ۹ باشگاه در ۷ دوره و با برگزرای ۱۷۰ کشتی برگزار شد و با معرفی نفرات و تیم های برتر به اتمام رسید.

رییس هیات کشتی قم ادامه داد: در وزن ۵۷ کیلوگرم این رقابت ها هادی رضایی از باشگاه پوریای پهلوان با شکست رقیبان مقام نخست را از آن خود کرد.

علیایی اضافه کرد: در اوزان ۶۱ و ۶۵ و ۸۶ کیلوگرم نیز حافظ رضایی، رضا سعادت و علی ربیعی از پوریای پهلوان با غلبه بر حریفان مقام نخست این دو وزن را کسب کردند.

 وی افزود: در وزن ۷۰ کیلوگرم این رقابت ها طه احمدی از باشگاه شهید سامانلو قهرمان شد و در وزن ۷۴ کیلوگرم امیرحسین همایی از پوریای پهلوان حائز رتبه اول شد.

رییس هیات کشتی قم اظهار کرد: اسلام شکوهی راد در وزن ۷۹  و سیدعلی سهیلی در ۱۲۵ کیلوگرم از تیم سطانی نژاد عناوین برتر را به دست آوردند.

علیایی ابراز کرد: در اوزان ۹۲ و ۹۷ کیلوگرم نیز به ترتیب یوسف سبزی و رضا سنایی از تیم جهان پهلوان تختی با شکست حریفان بر سکوی قهرمانی تکیه زدند.

رییس هیات کشتی قم گفت: در پایان این رقابت ها که شامگاه شنبه ششم آذرماه جاری به پایان رسید  تیم پوریای پهلوان عنوان نخست تیمی را کسب کرد و تیم های سلطانی نژاد و جهان پهلوان تختی دوم و سوم شدند.

۵ آذر، سالروز تشکیل بسیج مستضعفین به فرمان امام خمینی(ره) در سال ۱۳۵۸ است؛ بیست و نهم آبان تا پنجم آذرماه به نام هفته بسیج نامگذاری شده‌است. بیش از ۴۰۰ هزار بسیجی برادر و خواهر در قشرهای مختلف بسیج استان قم فعالیت می‌کنند.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha