پیشرفت های علمی کشور در سایه امنیت پایدار حاصل شده است

ارومیه- ایرنا- فرمانده قرارگاه منطقه ای شمال غرب نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: پیشرفت های علمی امروز کشور در سایه امنیت پایدار ایجاد شده با جانفشانی نیروهای مسلح حاصل شده است.

امیر سرتیپ علی حاجیلو روز یکشنبه در آیین گرامیداشت هفتم آذر، روز نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در ارومیه افزود: امروز وحدت و وفاق بین نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران، بازدارندگی پایدار و قدرت بزرگی را برای جمهوری اسلامی به وجود آورده است.

وی اضافه کرد: دشمنان هم فهمیده اند که در صحنه های نبرد نظامی توان مقابله با ایران را نخواهند داشت و این امر بارها به آنها ثابت شده است.

فرمانده قرارگاه منطقه ای شمال غرب نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد: نیروی دریایی ارتش، کارنامه درخشانی را در سال های بعد از انقلاب اسلامی در دفاع از کیان جمهوری اسلامی به یادگار گذاشته است.

امیر سرتیپ حاجیلو با بیان اینکه راهبرد کلان و دراز مدت امام خمینی (ره) موجب شد تا دشمنان همواره در صحنه های مختلف شکست بخورند، گفت: نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در عملیات مروارید در منطقه عمومی خلیج فارس توانست۱۱ فروند از هواپیماهای جنگی دشمن بعثی را منهدم و با از رده خارج کردن دو سوم توان نیروی دریایی ارتش بعث عراق، قدرت دریایی را برای جمهوری اسلامی به ارمغان بیاورد.

به گزارش ایرنا، در این آیین از خانواده شهیدان علیرضا قربان نژاد و کاظم علی اکبرلویی از شهدای نیروی دریایی ارتش و جانبازان سرافراز جمال صلح خواه، بهروز اسماعیل ثانی، زین العابدین قربانی و حسن نوری زاد حیدرلو تجلیل شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha