اولمرت: تهدیدهای اسرائیل علیه ایران تنها برای ترساندن دولت آمریکاست

تهران- ایرنا- نخست وزیر اسبق رژیم صهیونیستی گفت که تهدیدهای مقام‌های این رژیم علیه ایران تنها برای ترساندن دولت آمریکاست.

به گزارش ایرنا از خبرگزاری اسپوتنیک روسیه، «ایهوت اولمرت»  روز شنبه به روزنامه عبری زبان «معاریو» افزود: اسرائیل هرگز به ایران حمله نخواهد کرد و تمام آمادگی‌ها و اقداماتی که اسرائیل مدعی است برای حمله به ایران انجام می‌دهد با هدف ترساندن دولت آمریکاست.

وی اضافه کرد: تخصیص بودجه‌های هنگفت به ارتش اسرائیل با هدف حمله به تاسیسات هسته‌ای ایران، فایده‌ای ندارد و تنها هدر دادن میلیاردها دلار است.

نخست وزیر اسبق رژیم صهیونیستی از سیاست‌های «نفتالی بنت» نخست وزیر کنونی این رژیم در خصوص برنامه هسته‌ای ایران انتقاد و بیان کرد که این سیاست‌ها به تقابل اسرائیل با آمریکا منجر می‌شود.

اولمرت همچنین خواستار دنباله‌روی از رویکرد و سیاست گفت‌وگوی دیپلماتیک آرام با جو بایدن، رییس‌جمهوری آمریکا و دوری از لفاظی‌های خصمانه شد و اظهار داشت که منافع مشترکی میان رژیم صهیونیستی و آمریکا وجود دارد.

پیش‌تر مقام های رژیم صهیونیستی با لفاظی‌های تو خالی علیه برنامه هسته‌ای صلح آمیز جمهوری اسلامی ایران موضع گیری و از مقابله با آن صحبت کرده بودند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha