۷ آذر ۱۴۰۰،‏ ۸:۳۰
کد خبرنگار: 3090
کد خبر: 84557349
T T
۵ نفر

برچسب‌ها

نمایش اقتدار اسکواش ایران در آسیا 

همدان-ایرنا- اسکواش ایران در سال های اخیر در حوزه های مختلف به خصوص حوزه مهم زیرساخت ها پیشرفت های چشمگیری داشته است.

ساخت تعداد زیادی از کورت های شیشه ای تا مینی کورت ها و عمومی کردن اسکواش در پارک ها و فضاهای عمومی و برگزاری مسابقات در رده های مختلف نشانه توسعه اسکواش در ایران بزرگ است و امروز یکی از رشته های ورزشی فعال در کشور، ورزش اسکواش است که روز به روز شاهد خبرهای خوبی از این ورزش پرتحرک و زیبا هستیم.

فدراسیون اسکواش با انسجام و برنامه ریزی خوب در کنار کمیته های با انگیزه و استان های فعال در سال های اخیر به خوبی توانستند اقدامات اساسی برای توسعه اسکواش انجام دهند.

با وجود پاندومی کرونا و مشکلات زیادی که برای همه رشته های ورزش ایجاد شد، اسکواش با یک برنامه ریزی مناسب حتی در زمان کرونا توانست چراغ های اسکواش را روشن نگه دارد و ورزش اسکواش بر اساس ارزیابی وزارت ورزش و جوانان از فعال ترین فدراسیون ها و رشته های ورزشی بوده است.

اما هم اکنون اسکواش ایران قصد دارد حاصل تلاش و زحمات اخیر خود را بگیرد و یک کاروان منسجم و خوب از اسکواش ایران عازم قطر شد تا در روزهای آینده شاهد درخشش اسکواشی های ایران در این میدان بزرگ در مصاف با تیم های خوب آسیایی باشیم.

در این مسابقات تیم ایران با کشورهای هند، فیلیپین و مالزی همگروه است و انتظار می رود تیم اسکواش ایران به خوبی بتواند در این مسابقات بدرخشد و پرچم ایران را به اهتزاز درآورد.

با توجه به مشکلات مالی و محدودیت‌های موجود عزم جدی ریاست فدراسیون و عوامل اجرایی و اسپانسرها در اعزام تیم به مسابقات قابل قدردانی است و بی شک در آینده خبرهای بهتری را از اسکواش ایران خواهیم شنید.

*اسدالله ربانی مهر- مشاور رئیس فدراسیون اسکواش 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha