‍ استاندار قزوین: ظرفیت جوانان در اداره استان به کار گرفته می‌شود

قزوین -ایرنا- استاندار قزوین گفت: معتقدم جوانان،توانمندی زیادی دارند و باید از ظرفیت آنان در اداره استان استفاده کنیم.

به گزارش ایرنا، محمد مهدی اعلایی روز شنبه در نشست صمیمی با جمعی از جوانان نخبه استان،افزود: در آغازین روزهای خدمت خود در استان قزوین،همنشینی با جوانان پرنشاط را به فال نیک می گیرم و معتقدم ظرفیت قابل توجهی در جامعه جوان استان در کنار مسئولان قرار دارد.

وی گفت: ما می‌توانیم از این معدن غنی استفاده نماییم و قطعاً از ناحیه ما این زمینه فراهم خواهد شد.

 استاندار قزوین در ادامه افزود:خود را موظف به شنیدن، مشورت گرفتن، تحلیل خواستن و تصمیم گرفتن از جوانان دلسوز استان می دانیم و در ادامه مسئولیت خود در استان دیدارها و جلسات مداوم و منظمی با آنها برگزار خواهیم کرد.

اعلایی تصریح کرد:دولت یکی از فرامین مقام معظم رهبری را که اصلاح قانون بودجه است، در پیش گرفته و در حال حاضر، ۱۲ هزار ردیف بودجه دستگاهی و ۹ هزار ردیف بودجه ای برنامه و بودجه در کشور وجود دارد که مستلزم بازنگری اساسی است.

وی در ادامه گفت : دولت در سال ۱۴۰۱ در قانون بودجه رشد اقتصادی را مورد هدف قرار داده و به دنبال توجه عمیق و بومی به مسائلی است که در آن رشد اقتصادی استانها متفاوت خواهد بود.

استاندار قزوین بیان داشت : دولت سیزدهم در حوزه ارزش گذاری فعالیت ها نگاه همه جانبه دارد و اقتصاد ما با اصلاح بودجه و سیستم بانکی درست می شود که متاسفانه در وضعیت موجود نه سهامداران، نه بانکداران و نه سپرده‌گذاران هیچ یک رضایت ندارند.

مدیر ارشد اجرایی استان افزود: تمام تلاش دشمن القای ناکارآمدی و ناامیدی در کشور است و ما برعکس توطئه دشمنان به پیشرو بودن خود در آینده بسیار امیدوار هستیم.

استاندار قزوین گفت: علیرغم تمام دسیسه چینی های دشمنان، انتخابات در ایران برخلاف کشورهای استکباری با شور و شعور و مشارکت داوطلبانه مردم برگزار می‌شود و باید بگوییم ما در عین مظلومیت، بسیار قوی و مقتدر به سمت قله های افتخار حرکت می کنیم. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha