صهیونیست‌ها با ترور دانشمندان هسته‌ای به اهداف خود نمی‌رسند

کاشان - ایرنا - فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اردستان گفت: ترور افراد نخبه و ارزشمند ایران‌ مانند شهید قاسم سلیمانی و شهید محسن فخری‌زاده مهابادی هرگز به آرزوی نادرست خود نخواهید رسید.

به گزارش ایرنا، سرهنگ مهدی ابراهیمی شنبه در آیین گرامیداشت نخستین سالگرد شهادت دانشمند هسته‌ای محسن فخری‌زاده مهابادی در گلزار شهدای مهاباد افزود : امروز سالگرد شهیدی بسیار متواضع و بی نام و نشان است که به کار ارزشمند خود مشغول بود و جانش را در این راه فدا کرد.

وی خاطرنشان کرد: سالروز شهادت فخری‌زاده با اخلاص در گلزار شهدای مهاباد برگزار شد و دلبستگی مردم‌ این دیار را به این شهید نشان داد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اردستان اظهار داشت: برگزاری یادواره و سالروز شهیدان بسیار ارزنده است که باید هر ساله برگزار شود، از سویی این آیین‌ها بهانه‌ای است تا ما دور هم جمع شده، از سیره و روش آنان الگو گرفته‌ و همراه با آرمان این شهیدان رهرو راهشان باشیم.

 صهیونیست‌ها با ترور دانشمندان هسته‌ای به اهداف خود نمی‌رسند

سرهنگ ابراهیمی با اشاره به اینکه شهید فخری‌زاده مهابادی ۲۰ سال در برنامه ترور رژیم‌ سفاک اشغالگر قدس قرار داشت، اضافه کرد: همه اتفاق نظر دارند که این رژیم جنایتکار بدترین رژیم دنیاست که جز به ترور و اشغال سرزمین کشورهای اسلامی به چیز دیگری فکر نمی‌کند و بویی از انسانیت نبرده است.

وی گفت: دشمن صهیونیستی تلاش می‌کند به هر قیمتی از پیشرفت کشور جلوگیری و در کار تحقیقات هسته‌ای وقفه ایجاد کنند اما هرگز به این آرزو نخواهند رسید.

سرهنگ ابراهیمی در ادامه گفت: شهید فخری‌زاده هر چند برای دشمنان ما شناخته شده بود ولی برای خودمان ناشناخته بود و مظلومانه‌زندگی کرد و خدمات زیادی در موضوع هسته ای و ساخت واکسن کرونا به کشور کرد.

وی تاکید کرد: وظیفه داریم درباره این شهیدان بیش از پیش صحبت و به جوانان یادآوری کنیم که برای حفظ نظام اسلامی چقدر خون داده شده است تا امروز به چنین قدرتی رسیده، که قدرت‌های بزرگ دنیا جرات کج نگاه کردن به ایران را ندارند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اردستان تصریح کرد: دشمنان به خیال باطل خود فکر می‌کنند با شهادت نخبگان ایران، راه آنان متوقف می‌شود، بلکه هر شهیدی از خود چندین دانشمند و نخبه به جا می‌گذارد و راه شهیدان ادامه خواهد داشت.

سرهنگ ابراهیمی با بیان اینکه مردم‌ ایران با پیروی از رهبر فرزانه انقلاب اسلامی و ادامه دادن راه شهیدان بر مشکل‌ها پیروز خواهند شد، اضافه کرد: ایران سرفراز زیر بار ذلت نمی‌رود، خفت سلطه را نمی‌پذیرد و به تربیت نسل متدین و متخصص ادامه خواهد داد.

شهرستان اردستان با افزون بر ۴۳ هزار نفر جمعیت و ۳۲۰ شهید و نزدیک به ۵۵۰ جانباز و ۴۴ آزاده در شمال شرقی اصفهان واقع شده است

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha