نقد و بررسی فیلم «جنایت بی‌دقت» با حضور نیکی کریمی در ترکیه

تهران- ایرنا- در حاشیه اکران فیلم سینمایی «جنایت بی‌دقت» به کارگردانی شهرام مکری در جشنواره جنایت و مکافات شهر استانبول، نشست بررسی این فیلم با حضور عوامل و نیکی کریمی که ریاست هیات داوران بخش مسابقه این رویداد را برعهده دارد برگزار می‌شود.

به گزارش گروه فرهنگی ایرنا، یازدهمین جشنواره جنایت و مکافات در شهر استانبول درحال برگزاری است و فیلم سینمایی جنایت بی‌دقت در کنار پانزده فیلم از کشورهایی نظیر آلمان، آمریکا، روسیه و ترکیه در بخش  نمایش‌های بین‌الملل در دو نوبت روی پرده می‌رود.

 یکشنبه هم میزگردی با موضوع سینمای ایران  با حضور نیکی کریمی، بابک کریمی و شهرام مکری برگزار خواهد شد.

در این دوره جشنواره، نیکی کریمی ریاست هیات داوران بخش مسابقه را برعهده دارد و بابک کریمی به عنوان نماینده فیلم جنایت بی‌دقت در جشنواره حضور خواهد داشت. این میزگرد به موضوع سینمای نوین ایران می پردازد.

جنایت بی‌دقت پس از دو سال نمایش‌های بین‌المللی سرانجام قرار است این هفته در سینماهای ایران به نمایش دربیاید. شرکت «نمایش گستران» که پخش فیلم را در ایران برعهده دارد از اکران فیلم از چهارشنبه همین هفته خبر داده است.

جنایت بی‌دقت به تهیه‌کنندگی نگار اسکندرفر از محصولات «موسسه فرهنگی هنری کارنامه» است و توزیع و پخش بین المللی آن را نسرین میرشب از کمپانی «دریم لب» برعهده دارد.

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha