دیدار فرمانده نیروی هوایی با دریادار ایرانی به مناسبت روز نیروی دریایی

تهران- ایرنا- فرمانده نیروی هوایی ارتش و همراه هیات همراه در آستانه روز نیروی دریایی با فرمانده نیروی دریایی ارتش دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش روز شنبه ایرنا از روابط عمومی نهاجا، سرتیپ خلبان حمید واحدی فرمانده نیروی هوایی ارتش به همراه حجت الاسلام والمسلمین سید احمد قاضی رییس اداره عقیدتی سیاسی نهاجا و هیات همراه به مناسبت فرا رسیدن هفتم آذر، روز نیروی دریایی ارتش با حضور در ستاد نیروی دریایی ارتش با امیر دریادار شهرام ایرانی دیدار و گفت و گو کردند.

سرتیپ واحدی در این دیدار با تبریک روز نیروی دریایی با اشاره به پیشرفت‌های این نیرو افزود: بحمدالله نیروی دریایی توانسته است با تکیه بر ظرفیت‌های داخلی و اعتماد به توانمندی‌های نخبگان کشور و حمایت از خلاقیت‌ها و ابتکارات به پیشرفت‌های راهبردی و دفاعی قابل توجهی دست یابد.

فرمانده نیروی هوایی ارتش تصریح کرد: قطعا با وحدت و همدلی که امروزه بین تمام نیروهای مسلح کشور وجود دارد و با رهبری حکیمانه و مدبرانه فرماندهی معظم کل قوا (مدظله العالی) هیچ ابر قدرتی جرأت نخواهد داشت چشم طمع به میهن ایران سرافراز و عزیزمان داشته باشد چنانچه در هشت سال دفاع مقدس اینگونه بوده است.

در ادامه این دیدار دریادار شهرام ایرانی فرمانده نیروی دریایی ارتش با قدردانی و تشکر از حضور ارزشمند فرمانده نیروی هوایی ارتش و هیات همراه با اشاره به مجاهدت‌های جانانه تیزپروازان نیروی هوایی گفت: قطعا شکست سنگین و سقوط نیروی دریایی رژیم بعث با آن همه حمایت های مستکبران در زمان جنگ با قدرت نمایی‌ها و پشتیبانی‌های شبانه روز عقابان تیزپرواز و جانفشانی‌های نیروی هوایی الهی بود که در کنار دریادلان غیرتمند نیروی دریایی راهبردی توانستند ابر قدرت‌های مستکبر را به سخره بکشند و از پای در آورند.

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha