عزیزی‌خادم: آدم‌ها زود فراموش می‌کنند؛ آماده سریعترین صعود هستیم

تهران- ایرنا- رئیس فدراسیون فوتبال با بیان اینکه آدم‌ها زود فراموش می‌کنند گفت: ۶ ماه قبل با یک تساوی مقابل بحرین شانس صعود به جام جهانی را از دست می دادیم اما اکنون آماده سریعترین صعود به جام‌جهانی هستیم.

به گزارش ایرنا، «شهاب‌الدین عزیزی‌خادم» در مراسم آیین نکوداشت سازندگان فوتبال ایران حضور یافت و اظهار داشت: خوشحالم در جمع عزیزانی هستم که سرمایه واقعی فوتبال ملی هستند. فوتبال ملی به لطف خدا، آبرومندانه در میادین مهم بین المللی حاضر شده است. تیم ملی در تمام حوزه‌ها نگاه بلند پروازانه دارد. در حوزه فوتسال و فوتبال بانوان نیز همینطور است. در عرصه داوری می‌بینیم دختران شایسته کشورمان از نام بزرگ ایران دفاع می‌کنند.

رییس فدراسیون در خصوص موفقیت‌های فوتبال ایران گفت: در حوزه تیم ملی بزرگسالان مساله مهم، رضایت‌مندی افکار عمومی است و امروز هر ایرانی به پیروزی تیم ملی افتخار می‌کند. البته فوتبال ملی خارج از  نقص نیست اما آن چیزی که یاد گرفتیم راه تعامل و همکاری و کنار هم بودن است. امروز هم قدم در مسیری گذاشتیم که سریعترین صعود به جام‌جهانی را داشته باشیم.

وی اضافه کرد: وظیفه ماست در کنار پیشکسوتان باشیم. قطعا سرمایه این عزیزان و تجارب آن‌ها ارشمند است و با تجاربی که این عزیزان دارند باید برای آینده فوتبال برنامه ریزی کنیم. باید همه به این فضای جدید کمک کنیم و باعث رونق فوتبال ملی و اعتماد افکار عمومی باشیم. استعداد یابی کار بسیار مهمی است که برای اولین بار به این وسعت انجام شده در راستای عدالتی که توزیع فوتبال دارد، امروز با توجه به انفجار اطلاعاتی که وجود دارد فوتبال به مسیری رفته که کسی از این گستره فوتبال نادیده گرفته نشود.

عزیزی‌خادم گفت: با وجود اینکه تیم ملی فوتبال بزرگسالان را به عنوان پیشتاز فوتبال ملی در نظر داریم اما فوتسال و بانوان را نیز نادیده نگرفتیم.

رییس فدراسیون در خصوص تغییر شرایط تیم‌ملی ایران بیان کرد: اگر ۶ ماه قبل را با حالا مقایسه کنیم، همه چیز مشخص است. اکنون تیم ملی برای سریع‌ترین صعودش آماده می‌شود. آدم‌ها زود فراموش می‌کنند اما فوتبال ایران چند ماه پیش با یک مساوی در بحرین از حضور در جام جهانی کنار می‌رفت ولی امروز فوتبال ایران سرافراز و سربلند است.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha