۶ آذر ۱۴۰۰،‏ ۱۳:۲۱
کد خبرنگار: 1180
کد خبر: 84556678
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

آموزش حضوری به ۲۴.۵ درصد دانش آموزان خوزستانی

اهواز-ایرنا- مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان جمعیت دانش آموزی این استان را یک میلیون و ۱۳۰ هزار نفر اعلام کرد و گفت: در حال حاضر ۲۴.۵ درصد دانش آموزان خوزستان به صورت حضوری مشغول به تحصیل هستند.

کوروش مودت شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: تا زمانی که واکسیناسیون دانش آموزان در استان خوزستان به بیش از ۷۰ درصد نرسد امکان حضوری کردن تمامی مدارس نیست.
مودت ادامه داد: مدارس عشایری و روستایی استان خوزستان با آغاز سال تحصیلی ، فعالیت آموزشی آنها به صورت حضوری شروع شده ضمن اینکه طبق دستور وزارت آموزش و پرورش تلاش می شود بتدریج مدارس استان بازگشایی شوند.
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان اظهار داشت: درصد استفاده دانش آموزان از شبکه شاد در این استان ۷۷.۸۲ درصد است.

در حال حاضر تحصیل و آموزش به دانش آموزان با پنج روش حضوری، استفاده از شبکه شاد، سایر پیام رسان ها، استفاده از بسته های آموزشی و از طریق صدا و سیما انجام می شود.

با شیوع ویروس کرونا آموزش به دانش آموزان به صورت غیرحضوری آغاز شد. با شروع واکسیناسیون دانش آموزان ، بازگشایی مدارس به صورت تدریجی در حال انجام است.

تعطیلی مدارس باعث اضافه وزن و مشکلات روحی دانش آموزان شده است.

طبق اعلام دانشگاه علوم پزشکی اهواز ،تا کنون ۷۹ درصد جمعیت بالای ۱۲ سال این استان  حداقل یک دُز واکسن را دریافت کردند و این روند همچنان در حال انجام است.

جمعیت دانش آموزی خوزستان یک میلیون و ۱۳۰ هزار نفر است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha