آزمون مشمولان قانون تعیین تکلیف آموزش و پرورش ۱۹ آذر برگزار می‌شود

تهران- ایرنا- دانشگاه فرهنگیان از برگزاری آزمون جامع گروه سوم مشمولان قانون تعیین تکلیف وزارت آموزش و پرورش با هماهنگی مرکز منابع انسانی این وزارتخانه در روز جمعه ۱۹ آذر ماه  سال جاری خبر داد.

به گزارش روز شنبه گروه علم و آموزش ایرنا از وزارت آموزش و پرورش، آزمون مجازی گروه سوم مشمولان قانون تعیین تکلیف آموزش و پرورش،‌ به منظور تبدیل وضعیت و استخدام معلمان حق التدریس، آموزشیاران نهضت سوادآموزی، مربیان پیش دبستان و خرید خدمات آموزشی فعال در آموزش و پرورش، با هماهنگی مرکز منابع انسانی، صبح روز جمعه ۱۹ آذر ماه جاری برگزار می شود. 

بر اساس این گزارش؛ این آزمون برای جمعیتی قریب به ۱۶ هزار و ۸۱۸  نفر برگزار خواهد شد. علاوه بر این، افراد مشمولی که بنا به دلایل متعدد نتوانستند از آزمون ۱۲ شهریور ماه گذشته با موفقیت عبور کنند، می توانند با گروه سوم در آزمون ۱۹ آذر ماه به عنوان آزمون جبرانی، شرکت کنند.

بر این اساس؛ لینک منابع مورد نیاز افراد واجد شرایط آزمون در اطلاعیه مرکز سنجش از طریق سایت اصلی دانشگاه فرهنگیان در اختیار این افراد قرار گرفته است.

 آزمون ۱۹ آذر  دارای ۴۰ سؤال چند گزینه ای است و به صورت برخط، رأس ساعت ۱۰ صبح به مدت ۹۰ دقیقه از طریق سامانه آزمون به نشانیazmoon.cfu.ac.ir  برگزار خواهد شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha