افزایش ۸۸ درصدی فروش سها کیش هلال احمر نسبت به سال گذشته

تهران -ایرنا- سازمان تدارکات پزشکی هلال احمر اعلام کرد: عملکرد شرکت پخش سها هلال مربوط به آبان ماه جاری حکایت از رشد ۸۸ درصدی فروش محصولات وارداتی بازرگانی سها کیش و رشد ۶۶ درصدی فروش محصولات داروسازی سها در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته توسط این شرکت دارد.

به گزارش روز شنبه ایرنا از سازمان تدارکات پزشکی، در راستای تحقق اهداف عالی جمعیت هلال احمر و به منظور پوشش مناطق مختلف در کشور، تأمین و توزیع انواع دارو به ویژه در مناطق کم برخوردار، یکی از مهمترین اولویت های شرکت پخش سها هلال وابسته به سازمان تدارکات پزشکی است که بخش قابل توجهی از نیازهای مردم و بیماران را در مناطق محروم برطرف می کند.

 این سازمان در ادامه بیان کرد: عملکرد این شرکت در آبان ماه سال جاری در خصوص فروش محصولات تأمین شده توسط شرکت بازرگانی سها کیش نشان دهنده افزایش ۸۸ درصدی میزان فروش نسبت به زمان مشابه در سال گذشته است که بیانگر تعامل مثبت شرکت پخش با شرکت بازرگانی و موفقیت قابل توجه این شرکت است.

سازمان تدارکات پزشکی هلال احمر افزود: همچنین گزارش های مرتبط با عملکرد شرکت پخش سها هلال مربوط به آبان ماه جاری حکایت از رشد ۶۶ درصدی فروش محصولات داروسازی سها در مقایسه با آبان ماه سال گذشته توسط این شرکت دارد.

بر اساس این گزارش؛ تأمین و توزیع ویال "اینفلیکسیمب"، اسپری تنفسی "پولموتون" و " فورموپن، "ویال "دسفرال" ۵۰۰ میلی گرم که در حال حاضر جزء اقلام کمبود کشوری و استراتژیک می باشند و براساس برنامه سازمان غذا و دارو توزیع می شوند از اقدامات شرکت پخش سها هلال بوده است.

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha