مجلس و دولت برای حل مشکلات کارگری مصمم و هماهنگ هستند

اراک - ایرنا - رئیس فراکسیون کارگری مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس شورای اسلامی و مجموعه دولت برای حل معضلات کارگری مصمم و هماهنگ هستند و از هیچ کوششی برای تغییر ریل اقتصادی و رونق تولید دریغ ندارند.

« علی بابایی» روز شنبه در جریان سفر به استان مرکزی و در حاشیه بازدید از شرکت واگن پارس در جمع خبرنگاران، افزود: کارگران مطالباتی جون بیمه ، تامین امنیت شغلی، بهبود وضعیت معیشتی و رفاه دارند که بحق است و برای آن باید رفع موانع تولید و تلاش برای رونق امور صنعت با جدیت دنبال شود.

وی بیان کرد: امید می‌رود که با هماهنگی ایجاد شده بین دولت و مجلس شورای اسلامی بتوان دغدغه‌های موجود در حوزه‌ تولید و صنعت را رفع کرد و با ایجاد نشاط اقتصادی در سایه برنامه هدفمند و اثربخش بتوان مشکلات را کاهش داد و درآمد و امنیت شغلی کارگران به عنوان نیروهای مولد و زحمتکش جامعه را بهبود بخشید.

رئیس فراکسیون کارگری مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: رونق تولید و صنعت نیازمند آسیب‌شناسی است که اقدامات خوبی در این راستا انجام شده و باید بتوان در برنامه‌های بودجه هفتم بخشی از مشکلات و اشکالات پیش روی فضای اقتصادی خرد و کلان را با استفاده از قانون فضای کار و تامین اجتماعی بهبود بخشید.

اعضای فراکسیون کارگری مجلس شورای اسلامی و مدیرعامل تامین اجتماعی کشور از واحدهای آذرآب، آلومینیم سازی،واگن پارس و هپکو اراک بازدید کردند.

۲ هزار و ۸۰۰ واحد تولیدی و صنعتی در استان مرکزی مستقر است و این استان به‌عنوان قطب دوم صنایع مادر تخصصی و قطب چهارم صنعت کشور شناخته شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha