پشت میزنشینی در حل مشکلات مدیریت شهری پاسخگو نیست

قزوین- ایرنا- شهردار قزوین گفت: پشت میزنشینی در حل مشکلات مدیریت شهری پاسخگو نیست و باید به صورت میدانی برای رفع چالش‌ها و معضلات شهر تلاش کرد.

به گزارش ایرنا، مهدی صباغی روز شنبه در نشست هم اندیشی مدیران و نمایندگان ادوار و معتمدان شهر که در عمارت بلدیه برگزار شد با تاکید بر اینکه منابع مادی در شهر زیاد است، افزود: چیزی که ما به دنبال پیاده سازی آن هستیم تفکر شهر اسلامی است و رهبر معظم انقلاب در فرمایش خود، قزوین را شهری ویژه معرفی کردند و در دوران دفاع مقدس نیز قزوین یکی از شهرهای شاخص در صف مقدم بود و شهدای بسیاری تقدیم کشور کرد.

وی با بیان اینکه بصیرت علم و سواد نیست بلکه مبانی معرفتی و درک است، اظهار داشت: ما هنوز در کشور در حال جنگ هستیم و امروز تمام هم و غم مقام معظم رهبری این است که کشور در آرامش کامل باشد.

صباغی تصریح کرد: رهبر انقلاب در دیدار اخیر خود با نخبگان برای یافتن راه حل علمی رفع مشکلات آب، ترافیک و محیط‌ زیست به مدیران‌ توصیه‌هایی کرده‌اند و ما تمام تلاشمان را برای عملی کردن این توصیه‌ها به کار خواهیم‌ بست.

شهردار قزوین با تاکید بر اینکه می‌توانیم با کمک یکدیگر قزوین را به شهری عدالت محور تبدیل کنیم، اضافه کرد: تنها لازمه این موضوع پیشتیبانی از ولایت است و تجربه این سال‌ها نشان داده هربار پشتیبان نظام و مقام ولایت بوده‌ایم با هیچ مشکلی رو به رو نشده‌ایم.

وی با تاکید بر اینکه معتقدیم مشکلات مردم را باید به‌صورت میدانی حل کنیم، افزود: با پشت‌میزنشینی هیچ مشکلی حل نخواهد شد و هیچ آگاهی از مشکلات واقعی مردم پیدا نخواهیم کرد.

صباغی ادامه داد: باید به اعتمادی که مردم به ما کرده‌اند، جامه عمل بپوشانیم و نشاط و پویایی را به جامعه برگردانیم البته نشاطی که در کلام مقام معظم رهبری وجود دارد و به معنای ایجاد کار است.

وی با بیان اینکه در حال آسیب‌شناسی و بررسی چالش‌ها هستیم، گفت: قصد داریم در فرصتی که برای خدمت‌گذاری به مردم شهر قزوین به دست آورده‌ایم با روحیه جهادی برای بهبود سطح زندگی مردم تلاش کنیم.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha