راه‌اندازی میزخدمت در شهرک صنعتی فریمان و دیگر اخبار کوتاه خراسان رضوی

مشهد- ایرنا- راه‌اندازی میزخدمت در شهرک صنعتی فریمان، گازگرفتگی و مرگ یک مقنی هنگام حفر چاه در شهر بیدخت گناباد، دستگیری سارق آهن آلات در کاشمر،   مصدوم شدن ۶ نفر بر اثر واژگونی یک دستگاه خودرو در گناباد و برگزاری شب‌ شعر آقای شهید در کاشمر از عناوین اخبار کوتاه روز شنبه در استان خراسان رضوی است.

فریمان - مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی گفت: همزمان با هفته بسیج نخستین میز خدمت این شرکت برای شهرکها و نواحی صنعتی در شهرک صنعتی کاویان شهرستان فریمان راه اندازی و به مشکلات ۶ واحد صنعتی رسیدگی شد. علی بهرامی زاده افزود: هدف از راه اندازی میز خدمت در شهرکها و نواحی صنعتی صرفه جویی در وقت و هزینه کارآفرینان و سرمایه گذاران و سهولت دسترسی آنان به مدیران این شرکت برای رفع مشکلات و موانع تولید می باشد. وی ادامه داد: از این پس هر هفته میز خدمت شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی با حضور تعدادی از مدیران معاونتهای مختلف برنامه ریزی، فنی و صنایع کوچک در شرکت خدماتی یکی از شهرکها و ناحیه صنعتی استان مستقر شده و پاسخگوی مشکلات و نیازهای کارآفرینان خواهد بود. مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی گفت: خدمات این شرکت در دو بخش سخت افزاری شامل تامین زمین، زیرساختهای برق، آب، گاز، مخابرات و ماشین آلات و بخش نرم افزاری شامل تسهیلات بانکی، آموزش، قوانین، عارضه یابی واحدها و رفع مشکلات آنها در قالب کلینیک کسب و کار، شرکت در نمایشگاه ها و کمک به عرضه محصولات در بازارهای داخلی و خارجی از طریق میز خدمت قابل ارایه است. وی افزود: علاوه بر آن مدیران معاونت صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی هفته ای یک بار به شهرکها و نواحی صنعتی مختلف استان مراجعه کرده و در قالب برگزاری کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید، مشکلات واحدهای صنعتی را بررسی می کنند.

گناباد- سرپرست آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری گناباد گفت: یک مقنی هنگام حفر چاه ۱۵ متری در شهر بیدخت این شهرستان بر اثر گازگرفتگی جان خود را از دست داد. مهدی رجب نژاد در گفتگو با خبرنگار ایرنا افزود: در پی تماس شهروندان مبنی بر گرفتار شدن یک مقنی در چاه، آتش نشانان و نجاتگران به محل اعزام شده و با تجهیزات لازم وی را از درون چاه خارج کردند. وی ادامه داد: کارشناسان اورژانس حاضر در صحنه مرگ وی بر اثر گازگرفتگی در چاه را تایید کردند.

کاشمر- فرمانده انتظامی کاشمر از دستگیری متهم به سرقت با ۱۱ فقره سرقت آهن آلات از ساختمان‌های ناتمام در این شهرستان خبر داد. سرهنگ "حسین احمدی" گفت: در پی شکایت چند نفر از شهروندان مبنی بر سرقت آهن‌آلات از ساختمان‌های ناتمام آن‌ها، ماموران اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی شهرستان بعد از انجام تحقیقات و با اشراف اطلاعاتی موفق به شناسایی و دستگیری یک متهم در این خصوص شدند. وی افزود: متهم در اظهارات خود و تحقیقات به عمل آمده به ۱۱ فقره سرقت آهن آلات از ساختمان‌های ناتمام اعتراف و پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی راهی مرجع قضایی شد.

گناباد- رییس اورژانس پیش بیمارستانی و حوادث دانشگاه علوم پزشکی گناباد از مصدوم شدن ۶ نفر بر اثر واژگونی یک دستگاه خودرو پراید در این شهرستان خبر داد. دکتر امین زمانی گفت: در پی این حادثه که در کیلومتر ۱۰ جاده گناباد به بجستان روی داد ۲ دستگاه آمبولانس به محل اعزام شدند.

وی افزود: مصدومان این حادثه پس از مراقبتهای اولیه به بیمارستان بهلول گنابادی انتقال یافتند.

کاشمر- مدیر آرامگاه شهید مدرس گفت: در راستای مراسم هشتاد و چهارمین سالگرد شهادت آیت الله سید حسن مدرس، شب‌ شعر "آقای شهید" شنبه شب با حضور شاعران برجسته استان در کاشمر برگزار شد. محمد یعقوبی افزود: در این محفل ادبی تعدادی از شاعران آخرین سروده‌های خود را در زمینه معرفی شخصیت، سیره، افکار و اندیشه‌های شهید مدرس قرائت کردند. وی ادامه داد: همزمان با هشتاد و چهارمین سالگرد شهادت آیت الله مدرس برنامه های مختلفی در آرامگاه وی برگزار می شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha