انتقال ۵۷ مصدوم حوادث شبانه روز گذشته به مراکز درمانی

تهران -ایرنا- دبیرکل جمعیت هلال احمر با اشاره به این که در شبانه روز گذشته ۵۷ مصدوم سوانح و حوادث مختلف به مراکز درمانی منتقل شده اند، از آماده باش کامل نیروهای امدادی هلال احمر در راستای خدمت رسانی به مردم خبر داد.

به گزارش روز شنبه ایرنا از جمعیت هلال احمر؛ محمدحسن قوسیان مقدم در خصوص امدادرسانی هلال احمر به حوادث ۲۴ ساعت گذشته گفت: از ساعت ۸ صبح روز جمعه تا ساعت ۸ صبح روز شنبه، ۹۷ عملیات توسط نیروهای امدادی هلال احمر انجام شد که ۵۰ مورد از آن مربوط به حوادث جاده ای و نجات جان شهروندان پس از تصادفات بوده است.

وی افزود: همچنین ۱۹ عملیات نیز در حوزه کوهستان و ۲۸ عملیات در سایر حوزه ها از جمله شهری، صنعتی و خدماتی انجام شد.

دبیرکل جمعیت هلال احمر خاطرنشان کرد: در این ماموریت ها از ۱۱۳ تیم عملیاتی استفاده شد و به ۲۹۶ نفر از شهروندان که متاثر از حوادث بودند، خدمت رسانی شد. لازم به ذکر است که این حوادث ۲۰۸ مصدوم داشت که ۵۷ نفر از آن ها توسط نیروهای امدادی جمعیت هلال احمر جهت درمان تخصصی به مراکز بیمارستانی منتقل شدند.

قوسیان مقدم با اشاره به ورود سامانه های جوی به کشور گفت: با توجه به این که سامانه های بارشی به صورت پی در پی در حال ورود به کشور است، جمعیت هلال احمر در آماده باش کامل به سر می برد و آماده خدمت رسانی به مردم در تمام نقاط کشور است.

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha