آمار بستری های کرونا در هرمزگان به ۱۲۰ نفر رسید

بندرعباس- ایرنا- سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: با بستری شدن ۳۵ نفر دیگر در شبانه روز گذشته، شمار بستری های کرونا در بیمارستان های استان به ۱۲۰ نفر رسید.

دکتر فاطمه نوروزیان جمعه شب با اعلام این خبر به رسانه ها اظهار داشت: از مجموع بستری ها ۱۸ نفر در بخش مراقبت های ویژه تحت نظر هستند که حال ۶ نفر از آنها وخیم گزارش شده است.

وی مجموع مبتلایان کرونا در هرمزگان را ۷۱۲ نفر اعلام کرد و افزود: از این شمار ۵۹۲ نفر در قرنطینه خانگی به سر می برند که وضعیت آنها به صورت مرتب از سوی کارشناسان بهداشتی رصد می شود.

نوروزیان با اشاره به مرگ یک نفر دیگر بر اثر ابتلا به کرونا در شبانه روز گذشته، تصریح کرد: فرد فوت شده یک مرد ۵۹ ساله از شهرستان بندرعباس است که با احتساب این مورد، آمار فوتی های کرونا در هرمزگان به ۲ هزار و ۴۴۴ نفر رسید.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در خصوص آخرین وضعیت واکسیناسیون کرونا در استان گفت: با واکسینه شدن ۴ هزار و ۷۴۷ نفر در شبانه روز گذشته، مجموع افراد واکسینه شده به ۲ میلیون و ۴۶۷ هزار و ۶۰۸ نفر رسید که از این شمار یک میلیون و ۱۱۰ هزار و ۳۵۵ نفر هر دو دز را دریافت کردند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha