فرمانده سپاه امام رضا(ع):امنیت پایدار کشوربا مشارکت مردم ایجاد شده است

مشهد- ایرنا- فرمانده سپاه امام رضا (ع) خراسان رضوی گفت: به فرمایش رهبر معظم انقلاب اگر امروز امنیت پایدار داریم به دلیل مشارکت مردم در ایجاد این امنیت است و این مشارکت بنا بر تدبیر امام خمینی (ره) در ساختار بسیج شکل گرفته است.

سردار سید هاشم غیاثی جمعه شب در مراسم گرامیداشت شهدای شمال شرق مشهد افزود: اگر امروز امنیت پایدار داریم به برکت بسیج است مردم در قالب بسیج مشارکت دارند و اگر بسیج تنها نهاد و نیرویی است که در برابر دشمنان نظام و انقلاب آرایش می گیرد از برکات انقلاب است.

وی ادامه داد: امام راحل(ره) برای اهداف دراز مدت انقلاب ساختارهایی مانند نهاد بسیج را شکل دادند و فرمودند الگوی این نهاد را از صدر اسلام گرفته اند.

فرمانده سپاه امام رضا(ع) گفت: برخی کشورها امنیت دارند چون تهدیدی در اطرافشان نیست اما ما با وجود تهدیدات پیرامونی خود، اقتدار امنیتی داریم که این اقتدار به واسطه تدبیر رهبری انقلاب و فداکاری نیروهای انتظامی و نظامی به دست آمده است.

غیاثی افزود: شاکریم که خداوند رزق بسیجی بودن را به ما عنایت کرده است، اگر قدردان بسیجی بودن خود نباشیم و قدردان این حاکمیت الهی نباشیم خداوند ما را کیفر خواهد کرد.

وی ادامه داد: در انقلاب ما شکست و بن بست وجود نخواهد داشت و این مساله به برکت خانواده شهدا و انقلاب اسلامی است که این شهدا و نیروهایی است که این خاندان در دامن خود تربیت کردند.

گرامیداشت شهدای شمال شرق مشهد و پنجمین سالگرد شهادت شهید مدافع حرم حسین حریری جمعه شب به همت پایگاه مقاومت بسیج شهرداری مشهد و با حضور جمعی از نمایندگان شورای شهر مشهد و فرمانده سپاه امام رضا(ع) در نمایشگاه بین المللی مشهد برگزار شد.

علاوه بر مداحی و ذکر مصیبت اهل بیت (ع) در این آئین مردمی،  پدر شهید حریری و پدر شهید احمدی روشن از شهدای هسته ای، به بیان خاطرات خود از فرزندان شهیدشان پرداختند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha