تیم والیبال نشسته گنبد شهرداری ارومیه را شکست داد

گنبدکاووس- ایرنا - تیم والیبال نشسته شهرداری گنبدکاووس در دومین بازی خود در لیگ برتر مردان کشور امروز جمعه با نتیجه سه بر صفر در مقابل تیم شهرداری ارومیه به پیروزی رسید.

به گزارش ایرنا، بازیکنان تیم والیبال نشسته شهرداری گنبدکاووس در این بازی که جمعه شب در کمپ فدراسیون جانبازان و معلولان تهران برگزار شد، با نتیجه ۲۵ بر ۲۲، ۲۵ بر ۱۱ و ۲۵ بر ۲۰ هر سه دست را در مقابل تیم شهرداری ارومیه به نفع خود تمام کرد.

تیم والیبال نشسته شهرداری گنبدکاووس فردا عصر در سومین و آخرین بازی مرحله اول لیگ برتر والیبال نشسته به مصاف تیم صنعت نفت آبادان می‌رود.

سرمربی تیم والیبال نشسته گنبدکاووس جمعه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: امروز بازیکنان تیم گنبد با داشتن آمادگی بالا و تمرکز، بازی خوبی را در مقابل شهرداری ارومیه به نمایش گذاشتند.

فرشید عاشوری افزود: با توجه به اینکه تیم شهرداری گنبدکاووس از بازیکنان یک دست بومی و هماهنگ بهره می‌گیرد امیدواریم مسابقه فردا را با موفقیت پشت سر بگذاریم.

وی ادامه داد: دور دوم مسابقات لیگ برتر والیبال نشسته مردان کشور نیز اواخر آذر به صورت متمرکز به میزبانی مشهد یا رشت برگزار می‌شود که تیم شهرداری گنبد ۲ بازی در مقابل ذوب آهن اصفهان و مدافعان شمال گیلان خواهد داشت.

مرحله اول مسابقات لیگ برتر والیبال نشسته با حضور ۶ تیم "مس شهربابک کرمان، صنعت نفت آبادان، ذوب آهن اصفهان، شهرداری ارومیه، مدافعان شمال گیلان و شهرداری گنبدکاووس" از چهار تا ششم آذر در کمپ فدراسیون جانبازان و معلولان در تهران در حال برگزاری است.

ورزشکاران جانباز و معلول گنبدکاووس در رشته والیبال نشسته تاکنون مدال‌های زیادی در رقابت‌های جهانی، پاراآسیایی و پارالمپیکی به نام خود ثبت کرده‌اند که فرشید عاشوری با ۲ مدال طلای پارالمپیک، جلیل ایمری با چهار مدال طلا و یک نقره در مسابقات پارالمپیک و چهار مدال طلا در مسابقات جهانی، آرش خرمالی با یک مدال طلای پارالمپیک به همراه زهرا دانایی توس با یک مدال نقره پاراآسیایی در رشته والیبال نشسته بانوان نمونه‌ای از این ورزشکاران هستند.

همچنین محمد نعمتی دیگر ورزشکار شایسته گنبدکاووس، شهریورماه امسال به همراه تیم ملی والیبال نشسته جمهوری اسلامی ایران مدال طلای مسابقات پارالمپیک توکیو را از آن خود کرد.

شهرستان ۳۷۵ هزار نفری گنبدکاووس که از آن در نزد علاقمندان به والیبال به پایتخت این رشته مشهور است، سال‌هاست که یک تیم در مسابقات لیگ برتر والیبال مردان کشور دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha