جشنواره فوتسال نوجوانان زیر۱۲ سال استان یزد در تفت برگزار شد

یزد-ایرنا- جشنواره فوتسال نوجوانان زیر ۱۲ سال یزد، روزجمعه با حضور هشت تیم از ۶ شهرستان استان در شهر تفت برگزار شد و هدف از این کار استعدادیابی نوجوانان علاقه مند یکه وارد این رشته شدند، تا با برنامه ریزی نسبت به ارتقای توانمندی آنها اقدام شود.

به گفته فرهاد فرزان مقدم ، رییس اداره ورزش و جوانان تفت این جشنواره برای نخستین بار در سال جاری با شرکت ۲ تیم از یزد، همین تعداد از ابرکوه و از شهرستان های تفت، میبد، اردکان و بافق هرکدام یک تیم با هم به رقابت پرداختند.

وی اظهارامیدواری کرد که با برگزاری این جشنواره شاهد بازگشت شور و نشاط رشته ورزش فوتسال در تفت باشیم و روزگاری این شهرستان یکی از مناطق مطرح فوتبال استان بود که چند سالی از آن دور مانده، امید است  به جایگاه واقعی خود بازگردد.

همچنین رییس هیات فوتبال تفت گفت: این جشنواره به یاد محمدرضا فراشاهی برگزار شد که این دروازه بان فوتبال چند وقت پیش بر اثر سانحه رانندگی فوت کرد.

ابراهیم احمدی افزود:  افتتاحیه این رقابت ها با حضور فرماندار ، رییس هیات فوتبال استان یزد و برخی اعضای شورای  شهر برگزار شد و برای انجام سریع تر، تیم ها در سالن های تختی و شهید چمران به رقابت پرداختند.

به گفته وی در افتتاحیه این رقابت ها مقرر شد، سال جاری ۲ کلاس مربیگری و داوری فوتبال به میزبانی تفت برگزار شود.

مرکز شهرستان ۵۰ هزار نفری تفت در ۲۰ کیلومتری جنوب غربی شهر یزد قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha