استاندار: پروژه‌های ورزشی نیمه تمام سیستان و بلوچستان باید تکمیل شود

زاهدان _ ایرنا_ استاندار سیستان و بلوچستان گفت: ضروری است برای بهره مندی جوانان از امکانات مناسب ورزشی و شکوفایی استعدادها پروژه‌های نیمه تمام ورزشی این استان هر چه سریعتر تکمیل شود.

به گزارش ایرنا حسین مدرس‌خیابانی روزجمعه در نشست ساماندهی امور جوانان سیستان و بلوچستان که با حضور وزیر ورزش و جوانان برگزار شد، اظهار داشت: حضور مسوولان در استان برکت به همراه دارد زیرا تصمیمات با نگاه ویژه به این استان گرفته می شود.
وی ادامه داد: جوان با انگیزه و امید به آینده تلاش می کند امروز اگر برنامه‌های توسعه با مصوبات مختلف در کشور تنظیم می شود با نگاه به آینده است.
استاندار سیستان و بلوچستان تصریح کرد: در این استان به عنوان جوان ترین استان کشور اگر نتوانیم انرژی جوانان را کنترل کنیم مشکل ساز خواهد شد. 
مدرس خیابانی افزود: هسته اصلی بسیج را جوانان شکل داده اند و روحیه تدین و خداباوری در آنان موج میزند.
وی ادامه داد: برای توسعه باید هم جنبه سخت افزاری و هم نرم افزاری مد نظر باشد که خوشبختانه در بخش نرم افزاری از وجود نیروی جوان مستعد برخورداریم.
استاندار سیستان و بلوچستان افزود: می‌خواهم در سندی که تهیه می‌شود به کانون های تجمع جوانان در استان مانند خانه موسیقی، جوانان، اماکن ورزشی و امثال آن توجه شود.
وی تصریح کرد: دولت و حاکمیت قائل به حضور جوانان هستند لذا باید این امر در تمام حوزه ها در نظر گرفته شود.
مدیر کل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان نیز در این نشست گفت: این استان از حدود ۴۰ سمن در زمینه مسایل اجتماعی برخوردار است. 
ادهم کرد زابلی افزود: کسب مقام دوم و سوم کشوری در سال ۹۸ به ستاد ساماندهی سمن‌های استان اختصاص یافت که بسیار اهمیت دارد
وی ادامه داد: در حوزه کارگاه ازدواج باید رتبه اول را در کشور داشته باشیم. 
مدیر کل ورزش ورزش جوانان سیستان وبلوچستان گفت: این استان اکنون دارای ۹ خانه جوان است در حالی که در سال ۹۸ تنها یک خانه جوان وجود داشت و امیدواریم امسال حداقل در ۶ شهرستان خانه های جوان راه اندازی شود، این استان به ۱۹ خانه جوان نیاز دارد. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha