امضاهای طلایی منطقه آزاد کیش با تقویت شفافیت حذف می شود

کیش - ایرنا - سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش گفت: در راستای توسعه اهداف دولت برای اعتلای خدمت به کیشوندان، با ارتقای سطح شفافیت امضاهای طلایی در سازمان منطقه آزاد حذف می شود.

به گزارش ایرنا، محمدرضا نوایی لواسانی روز جمعه در بازدید از زمین اجرای طرح توسعه مسکن جزیره کیش اظهار داشت: مسکن مهمترین چالش پیش روی کیشوندان است که سازمان منطقه آزاد کیش به دنبال اجرای طرحی تاثیر گذار در این راستا است.

وی اضافه کرد: در این راستا یک قطعه زمین ۳۵ هکتاری جانمایی و تخصیص داده شده که و طراحی های مقدماتی آن برای اجرا به صورت مشارکتی و BOT (قرارداد ساخت، بهره برداری، انتقال و واگذاری) نیز انجام شده و به زودی خبرهای خوبی در این راستا شنیده خواهد شد.

نوایی لواسانی یادآور شد: در این زمین تمامی زیرساخت های فرهنگی، هنری، فضای سبز و خدماتی در نظر گرفته شده و واحدها با متراز کوچک و متوسط و منتطبق با استاندارهای روز جهان احداث می شود.

وی یادآور شد: سازمان منطقه آزاد کیش از اجرای این طرح به دنبال انتفاع نیست بلکه در صدد است با واگذاری واحدها به کارکنان و ساکنان قیمت مسکن در این جزیره را تعدیل کند.

سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش افزود: معتقدیم در واگذاری اراضی و طرح ها و انتخاب خریدار و مشارکت کننده بیشترین امضاهای طلایی در این جزیره وجود داشته که هم اکنون در صدد هستیم با ارتقای شفافیت مانع از فعالیت این امضاها باشیم.

وی گفت: شفافیت در وگذاری طرح ها و سرمایه گذاری ها به گونه ای شفاف خواهد بود که ساکنان و کیشوندان بتوانند به عنوان بزرگترین ناظر و بازرس عمل کنند.

جزیره کیش با ۹۲ کیلومتر مربع مساحت و ۴۲ هزار نفر جمعیت از توابع شهرستان بندر لنگه استان هرمزگان بوده در آب های نیلگون خلیج فارس واقع شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha