رتبه برتر رویداد ملی تولید محتوای دیجیتال بسیج به کرمان و رفسنجان رسید

کرمان - ایرنا - مسئول فضای مجازی بسیج استان کرمان گفت: ۲ تیم تولید محتوا در بخش‌های پویانمایی از کرمان و نرم‌افزار از رفسنجان، رتبه برتر کشوری مرحله نهایی سومین رویداد تخصصی تولید محتوای دیجیتال بسیج را از آن خود کردند.

سرهنگ حسین باقری روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ۶۸۰ تیم در سومین رویداد ملی تولید محتوای دیجیتال بسیج از ۱۲ تا ۱۴ آبان در سراسر کشور با هم رقابت کردند.

وی اظهار داشت: ۲۹ تیم منتخب شرکت کننده در رویداد کشوری تولید محتوای دیجیتال بسیج در مرحله نهایی در تهران به مدت ۴۸ ساعت به رقابت پرداختند و در این رویداد که شب گذشته به کار خود پایان داد، برگزیدگان در بخش های پویانمایی، نرم افزار، موشن گرافی، بازی انیمیشن معرفی و تجلیل شدند.

مسئول فضای مجازی بسیج استان کرمان اظهار داشت: پنج تیم از استان کرمان نیز در این رقابت ها شرکت داشتند که تیم برنامه نویسی بسیج کارگری مجتمع مس سرچشمه به سرپرستی سعید فداالدینی رتبه اوّل نرم افزار در این دوره از رویداد را کسب کردند.

وی بیان کرد: همچنین تیم انیمیشن سازی کرمان به سرپرستی محمدصالح دهقانی در مرحله نهایی سومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج رتبه اوّل را کسب کرد.

وی تاکید کرد: اگر بخواهیم مورد تهدید دشمن واقع نشویم باید در بخش های مختلف از جمله سواد رسانه ای و تولید محتوای مطلوب در فضای مجازی تقویت شویم.

مسئول فضای مجازی بسیج استان کرمان گفت: جوانانی که در حوزه فضای مجازی تلاش های ارزنده دارند باید حمایت شوند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha