فرمانده سپاه میامی: بسیج پیشگام در عرصه محرومیت‌زدایی است

شاهرود - ایرنا - فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج میامی گفت: بسیج پیشرو و پیشگام درعرصه خدمت به مردم و محرومیت‌زدایی است.

به گزارش ایرنا، سرهنگ پاسدار مهدی اسماعیلی روز جمعه در جمع نمازگزاران جمعه میامی با اشاره به خدمات بسیجیان در راستای محرومیت زدایی در مسجد جامع این شهر، افزود: از ابتدای شیوع کرونا خدمات گسترده ای توسط اقشار مختلف بسیج در راستای عملیات رزمایش مواسات و همدلی انجام شد.
وی با بیان اینکه بسیج در لغت به معنی ساخته شدن و آماده به کار بودن است، افزود: امروزه بسیج به عنوان یک نیروی مقتدر،توانا و توانمند و دارای پشتوانه های فکری است.
فرمانده سپاه ناحیه میامی اظهار داشت: مهمترین معیار برای یک بسیجی خدامحوری، حق محوری، عقل گرایی و دغدغه محوری است.
وی ادامه داد: با توجه به اتفاقاتی که در منطقه خاورمیانه رخ داده بسیج مردمی در کشور با وحدت و همدلی نقشه های دشمنان را خنثی می کند.
فرمانده سپاه ناحیه میامی ادامه داد: هم افزایی، خدمات رسانی، و مهمترین مسئله ارتباط جوانان و نوجوانان با مساجد و پایگاه های بسیج ضرورت دارد.
اسماعیلی گفت: نماز جمعه در هر شهر به عنوان قلب فرهنگی محسوب می شود که باید تمامی فعالیت های فرهنگی، اجتماعی با محوریت نماز جمعه انجام شود.
وی افزود: تحقق بیانیه گام دوم انقلاب با محوریت نماز جمعه و بسیجیان اجرایی خواهد شد. 
فرمانده سپاه ناحیه میامی تصریح کرد: نقش امام جماعت و هیات امنای مساجد در راستای محرومیت زدایی و انجام فعالیت های فرهنگی در کنار بسیج ضرورت دارد.
دراین مراسم از بسیجیان فعال در عرصه محرومیت زدایی و مسابقات تقدیر شد.
سه هزار و ۴۳۰ فعالیت به مناسبت هفته بسیج در قالب ۴۹ برنامه در پایگاه‌های مقاومت شهرستان میامی درحال اجراست.
از ۲۹ آبان تا پنجم آذرماه به فرمان حضرت امام خمینی(ره) به نام هفته بسیج و پنج آذرماه به نام روز بسیج مستضعفان نام‌گذاری شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha