۱۰۰ میلیارد تومان برای دوبانده شدن جاده‌های رفسنجان اختصاص یافت

کرمان - ایرنا - امام جمعه رفسنجان اعلام کرد که ۱۰۰ میلیارد تومان برای دوبانده شدن جاده های داوران و نوق این شهرستان اختصاص یافته است.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام اصغر عسکری در خطبه های نماز جمعه این هفته رفسنجان با بیان اینکه رفع نقاط حادثه خیز شهرستان در راستای کاهش حوادث این شهرستان بسیار موثر است تصریح کرد: ۷۰ میلیارد تومان اعتبار به دو بانده شدن جاده داوران به دلیل وجود ترافیک سنگین اختصاص پیدا کرده است.

وی افزود: همچنین با حمایت مالی ۳۰ میلیارد تومانی مجتمع مس سرچشمه ۱۵ کیلومتر از محور رفسنجان به نوق دوبانده می شود.

امام جمعه رفسنجان همچنین ضمن تبریک هفته بسیج اظهار داشت: بسیج مردمی، فقط به جمهوری اسلامی اختصاص ندارد بلکه به معنای همراهی انسان های مخلص و حق طلب با جریان های الهی در راستای گره گشایی است و ریشه قرآنی دارد.
حجت الاسلام عسکری بیان کرد: بسیجیان به تعبیر خداوند اهل تلاش بوده و هیچگاه زمین گیر و ناامید نشدند و تن به ذلّت نمی دهند زیرا عزت را از خدا خواستند، خداوند هم پاداش دنیوی و بهترین پاداش های اخروی را به آنها می دهد.
وی تصریح کرد: بزرگترین خیانت را کسانی مرتکب می شوند که مردم را ناامید و آزرده می کنند.
وی اظهار داشت: فقر وجود دارد امّا دشمن می خواهد از کوچکترین مشکل جریان سازی کند لذا باید مراقبت کنیم و اگر جایی مساله ای هست حل کنیم تا به جامعه کشانده نشود.
امام جمعه رفسنجان رفع نابسامانی ها و بهبود وضعیت اقتصادی و معیشتی مردم توسط مسئولان را مورد تأکید قرار داد و گفت: عده ای با مشکلاتی معیشتی دست و پنجه نرم می کنند و عده ای هم از حقوق های نامتعارف برخوردار هستند که انصاف نیست.
 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha