فرمانده سپاه کهگیلویه و بویراحمد: بسیج در تمامی عرصه ها اثرگذار است 

یاسوج - ایرنا - فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: بسیج از زمان تأسیس در سال ۱۳۵۸ تاکنون در تمامی عرصه ها و زمینه ها اثرگذار بوده است. 

به گزارش ایرنا، سردار حمید خرمدل پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته یاسوج اظهار داشت: برخی از این اثرگذاری ها شامل خنثی کردن انواع کودتاها و توطئه های دشمنان، مبارزه با استکبار جهانی،  تلاش برای ریشه کنی معضل بیسوادی، کمک به آبادانی و سازندگی مناطق محروم و حضور فعال در دوران هشت سال دفاع مقدس است. 

وی افزود: حضور در بسیج مایه افتخار است و امام خمینی (ره) فرمودند افتخارم این است که یک بسیجی هستم و امسال نیز بسیج پاره تن مردم نامگذاری شد. 

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: امام خمینی (ره) همچنین فرمودند که بسیج لشکر مخلص خداست که دفتر تشکل آن را همه مجاهدان امضا کرده اند. 

سردار خرمدل عنوان کرد: بسیج یک نیروی توانمند و کارآمد برای تمامی میدان ها بوده و هیچ محدودیتی نیز در آن وجود ندارد. 

وی ابراز داشت: هر کجا مردم دچار مشکل شده یا به چیزی نیاز داشته باشند نیروهای بسیجی به طور فعال و با تمام وجود حضور می یابند. 

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: شاید اوایل انقلاب بحث دفاعی و نظامی در تشکیل بسیج مطرح بود اما امروزه اهداف مهمتر و بالاتری از جمله در زمینه های فرهنگی، تربیتی، اجتماعی و اقتصادی دارد. 

سردار خرمدل اظهار داشت: سازندگی و محرومیت زدایی موضوع مهمی است که از سوی بسیجیان در کشور و کهگیلویه و بویراحمد اجرا می شود و  امروزه نیز گروه های جهادی فعالیت های ارزنده ای انجام  می دهند. 

وی افزود: امروزه بسیج در کشورهای مختلف اسلامی از جمله لبنان، عراق، افغانستان و فلسطین با عناوین حیدریون، زینبیون، فاتحیون و انصارالله در مقابل آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی شکل گرفته  و هیمنه پوشالی آنها را شکسته اند. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha