رسانه‌ها مهم‌ترین نقش را مواجهه با جنگ نرم برعهده دارند

نوشهر - ایرنا - مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در قرارگاه دوکوهه با اشاره به قدرت و اقتدار جمهوری اسلامی و ناامید شدن دشمن از جنگ سخت گفت: امروز رسانه ها مهمترین نقش را در هدایت افکار مردم در مواجهه با جنگ نرم با دشمن بر عهده دارند.

به گزارش ایرنا ، حجت الاسلام غلامحسین تسخیری روز جمعه در سخنرانی پیش از خطبه نماز جمعه نوشهر افزود : قدرت و اقتدار جمهوری اسلامی موجب ناامید شدن دشمن از جنگ سخت شده است و دشمن جنگ نرم را با به کارگیری بنگاه های غول پیکر رسانه ای برای انحراف افکار مردم و فاصله نسل های انقلابی از هم و ارکان نظام جمهوری اسلامی در دستور کار قرار داده است.

وی ادامه داد: امروز یکی از مهمترین وظایف ، مقابله کردن با تهاجم رسانه ای دشمن است که نیازمند شناخت دقیق اهداف و توطئه های دشمن و ناامیدکردن تهدید های آنان با اشاعه تفکر بسیجی در جامعه است.

تسخیری گفت : دشمنان از شروع انقلاب اسلامی تاکنون به دنبال حذف انقلاب اسلامی از جامعه جهانی یا ایجاد تغییر روش در آن بودند ولی علی رغم تلاش های خود نتوانستند جلوی انقلاب اسلامی و گسترش تفکر آن را در منطقه و دنیا بگیرند.

وی رمز موفقیت انقلاب اسلامی را پشتوانه مردمی که در قالب بسیج مستضعفان و به دستور امام خمینی (ره) شکل گرفت برشمرد و افزود : بسیج ایستادگی در برابر ظلم و مقابله با استکبار جهانی را با بصیرت، تذهیب اخلاق و اقدام بموقع اجرا و تمامی توطئه های دشمنان را خنثی کرد.

مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در قرارگاه دوکوهه گفت: امروز دشمن علی رغم برخورداری از تجهیزات و سلاح های مدرن و پیشرفته جرات استفاده از آن را علیه انقلاب اسلامی ندارد چون می داند که کوچکترین تعرض با پاسخ کوبنده ایران مواجه خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: وضعیت دشمنان امروز با افزایش اقتدار ایران به موضعی دفاعی تنزل پیدا کرده و در اتاق فکرشان به جای برنامه ریزی برای لطمه زدن به ایران نگران آسیب دیدن از انقلاب اسلامی هستند.

تسخیری گفت : انقلاب اسلامی با تفکر بسیجی در بعد علمی و فناوری در رتبه های بالای دنیا قرار گرفت و به الگوی موفق برای مردم منطقه و دنیا بدل شده است و امروز می توانیم رشد تفکر انقلابی را در بین مردم لبنان، یمن، پاکستان، افغانستان، عراق ، سوریه و کشورهای آسیای میانه دید.

امام جمعه نوشهر نیز در خطبه های نماز جمعه گفت : تفکر بسیجی عامل موفقیت در پیروزی در دفاع مقدس، مدیریت و پیشرفت های مختلف کشور است و باید در روحیه جهادی و تفکر بسیجی در جامعه تاسی پیدا کند.

حجت الاسلام محمود مشایخ یکی از مهمترین عوامل توسعه و پیشرفت کشور را بهره گرفتن از نیروهای متخصص دارای تعهد و ایمان برشمرد و افزود : امروز متاسفانه خطراتی که نظام و جامعه را 

تهدید می کند از ناحیه افرادی بدون تعهد و نفوذی که در ارکان مختلف نظام رخنه کرده و اختلاس ها، دزدی ها و حقوق نجوی را رقم می زنند.

امروز همچنین دومین نمایشگاه دستاوردها و اختراعات شرکت های دانش بنیان و واحدهای فناور غرب مازندران با ۳۱ غرفه در زمینه های مختلف در مصلی امام خمینی(ره) نوشهر افتتاح شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha