عملیات اجرایی چهار طرح عمرانی در گچساران آغاز شد

گچساران - ایرنا- عملیات اجرایی چهار طرح روشنایی جاده ای، بهسازی و آسفالت راه های ارتباطی در روستاهای آب چیرک،آبرزی و پاکوه امروز (جمعه ) با حضور مسوولان استانی و شهرستانی در گچساران آغاز شد.

به گزارش ایرنا، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای کهگیلویه و بویراحمد در این آیین گفت: سه طرح راه روستایی گلزار شهدای روستای آبجیرک و جاده ارتباطی روستایی پاکو و آبرزی با اعتباری افزون بر ۳۰ میلیارد ریال به طول سه کیلومتر و همچنین روشنایی تقاطع غیر همسطح منطقه خیرآباد با ۱۷ میلیارد ریال سرمایه گذاری کلنگ زنی شده است.

کرم الله جانی پور اظهار داشت:  عملیات اجرایی طرح های راه روستایی گلزار شهدای آبجیرک به طول ۴۰۰ مترمربع با اعتبار چهار میلیارد ریال،  ۲ طرح راه روستای آبرزی به طول ۶۰۰ مترمربع  و با اعتبار ۶ میلیارد ریال و راه روستای پاکوه به طول ۲ کیلومتر و اعتبار ۲۰ میلیارد ریال آغاز شده است. 

وی بیان کرد: همچنین اجرای روشنایی جاده ارتباطی خیرآباد به طول طرح ۱.۵ کیلومتر شروع شده است.

جانی پور تاکید کرد: امید است با بهره‌برداری از این طرح‌ها گامی برای رفاه اهالی این روستاها برداشته شود.

نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی نیز در این آیین گفت: توسعه زیرساخت های جاده ای برای افزایش رفاه مردم از وظایف مسوولان در نظام های مردم سالاری دینی مانند جمهوری اسلامی ایران است.

سید ناصر حسینی پور اضافه کرد: امیدواریم تا با تقویت زیرساخت های بهداشت و درمان و آب روستایی وضعیت رفاهی و دسترسی مردم مناطق روستایی گچساران به امکانات اولیه زندگی بهبود یابد.

شهرستان گچساران با ۱۲۲ روستا افزون بر۳۰ هزار نفر جمعیت روستایی، ۳۸ دهیاری و ۴۴ روستای دارای شورای اسلامی دارد.


 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha