کونته: جادوگر نیستم/ تاتنهام با تیم‌های بزرگ انگلیس فاصله دارد

تهران- ایرنا- سرمربی ایتالیایی تیم فوتبال تاتنهام گفت:‌اکنون با سایر تیم‌های بزرگ انگلیس فاصله داریم و باید برای رفع این مساله و رسیدن به اهدافمان سخت تلاش کنیم. من جادوگر نیستیم که بخواهم به تنهایی و در مدت کوتاهی، تاتنهام را به اوج برسانم.

به گزارش ایرنا؛ «آنتونیو کونته» که به تازگی هدایت تاتنهام را برعهده گرفته است پس از شکست دور از انتظار دو بر یک تیمش مقابل مورای اسلوونی در لیگ کنفراس اروپا، عنوان کرد: از لحاظ فنی، تاکتیکی و ذهنی ضعیف بودیم و مشخص است هنوز باید خیلی تلاش کنیم.

وی با بیان اینکه تاتنهام در دوره‌ دشواری است، گفت: به صبر نیاز داریم. برای دومین دیدار متوالی ۱۰ نفره شدیم و این اتفاق نگران کننده است. این جزئیات است که نتیجه را رقم می‌زند و حالا باید کار کنیم.

این مربی ایتالیایی تصریح کرد: اکنون وضعیت تاتنهام را درک می‌کنم و به نظرم در شرایط ساده‌ای نیستیم. تاتنهام اکنون سطح چندان بالایی ندارد و فاصله قابل توجهی با تیم‌های بزرگ انگلیس داریم. نباید از این موضوع بترسیم و باید پیشرفت کنیم.

کونته گفت: می‌خواهم در هر بازی پیروز شوم و بازیکنانم نیز باید همین شرایط را داشته باشند. پس از سه هفته بازیکنانی دیدم که می‌خواهند تلاش کنند و تعهد دارند، اما گاهی این تلاش و تعهد کافی نیست. باشگاه مشکل داشت و تصمیم گرفت شرایط را تغییر دهد. به همین خاطر من اینجا هستم و اشتیاق کار کردن دارم اما در نهایت باید بگویم که جادوگر نیستم.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha