رسیدگی به مناطق کم برخوردار اولویت تامین اجتماعی است

زاهدان- ایرنا- مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی رسیدگی به مناطق کم برخوردار را اولویت این سازمان دانست و گفت: در سیستان و بلوچستان برای استفاده کامل از ظرفیت بیمارستان‌های تامین اجتماعی نیازمند همکاری بیشتر دانشگاه‌های علوم پزشکی در زمینه اعزام نیروی متخصص هستیم.

به گزارش ایرنا دکتر میرهاشم موسوی شامگاه پنجشنبه پس از بازدید از شعبه تامین اجتماعی زابل در نشستی با حضور نمایندگان مجلس شورای اسلامی و فرماندار زابل اظهارداشت: خدا را شاکرم که در اوایل دوره مسوولیت در سازمان تامین اجتماعی در خدمت یکی از شهرهای مهم و کم‌ برخوردار کشور هستم.
وی سفرهای استانی را یکی از اولویت‌های خود در سازمان تامین اجتماعی عنوان کرد و افزود: در این سفرها مشکلات را از نزدیک می‌بینیم و سعی می‌کنیم که با مشارکت و همفکری و ارزیابی دقیق شرایط بهترین تصمیمات ممکن را برای رفع مشکلات و ارتقای خدمات اتخاذ کنیم.
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه آرامش خاطر و آسایش مردم هدف اصلی سازمان تامین اجتماعی است، گفت: نتیجه نهایی خدمات این سازمان باید بهبود و ارتقای عدالت اجتماعی باشد و اگر در هر حوزه‌ای احساس می‌شود که از عدالت فاصله گرفته‌ایم باید تجدید نظر و ارزیابی مجدد انجام شود.
وی از اختصاص ۲۰ میلیارد تومان اعتبار برای پرداخت وام قرض‌الحسنه به بازنشستگان سیستان و بلوچستان خبر داد و افزود: با اختصاصی این مبلغ تمامی بازنشستگان متقاضی وام از این تسهیلات استفاده می‌کنند و کسی پشت نوبت وام نخواهیم داشت.
موسوی ارتقای خدمات درمانی را از دیگر نیازهای بیمه شدگان تامین اجتماعی در سیستان و بلوچستان دانست و گفت: هم‌اینک به دلیل کمبود نیروی متخصص از ظرفیت موجود مراکز درمانی تامین اجتماعی استان به طور کامل استفاده نمی‌شود و امیدواریم توجه و همکاری لازم از سوی دانشگاه‌های علوم پزشکی برای تخصیص نیرو به این مراکز انجام شود.
وی افزود: ما آمادگی داریم که ضریب بالاتری را برای پرداخت به نیروهای متخصصی که در مناطق محروم به بیماران خدمت می‌کنند، اختصاص دهیم.
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از بررسی شرایط سرمایه‌گذاری بیشتر در سیستان و بلوچستان خبر داد و تصریح کرد: کار گروهی از تامین اجتماعی به این استان سفر خواهند کرد و با همکاری مسوولان استان ظرفیت‌های اقتصادی و سرمایه‌گذاری را بررسی خواهند کرد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha