۳ طرح عمرانی و تولیدی به مناسبت هفته بسیج در پلدشت به بهره برداری رسید

 ارومیه – ایرنا – به مناسبت هفته بسیج ۲ طرح عمرانی و خدماتی و یک طرح تولیدی با هفت میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال هزینه در پلدشت به بهره برداری رسید.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت روز جمعه در حاشیه افتتاح این طرح ‌ها در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: افتتاح پروژه آب رسانی روستای "قوچ کندی" این شهرستان با بیش از ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال هزینه از محل اعتبارات قرارگاه محرومیت زدایی حمزه سید الشهداء(ع)، ناحیه مقاومت بسیج سپاه و آب و فاضلاب شهرستان مورد بهره برداری قرار گرفت.

سرهنگ پاسدار منصور یوسفی افزود: با بهره برداری از این طرح بیش از ۲ هزار نفر از نعمت آب شرب سالم برخوردار شدند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت ادامه داد: همچنین درمانگاه شهدای عشایری این شهرستان با بیش از پنج میلیارد ریال هزینه از محل اعتبارات ناحیه مقاومت بسیج سپاه و مشارکت یک خیّر با زیربنای ۱۱۰ مترمربع مورد بهره برداری رسید.

سرهنگ یوسفی اظهار داشت: یک واحد تولید کننده محصولات میوه خشک (چیپس میوه) و لواشک های ارگانیک نیز در این شهرستان افتتاح شد.

وی گفت: با بهره برداری از این واحد تولیدی برای ۱۰ نفر به صورت مستقیم و برای ۳۰ نفر به صورت غیر مستقیم شغل ایجاد شده است.

به گزارش ایرنا، امسال ۹۰ برنامه فرهنگی، ورزشی، اجتماعی و هنری به‌ منظور گرامیداشت هفته بسیج در ماکو اجرا می‌شود.

هفته بسیج  از ۲۹ آبان تا پنجم آذرماه در نقاط مختلف کشور با برگزاری آیین‌های ویژه‌ای به صورت میدانی و مجازی برگزار و گرامی داشته می‌شود؛  بسیج مستضعفان پنجم آذرماه سال ۱۳۵۸ به فرمان امام خمینی(ره) تشکیل شد.

شهرستان پلدشت با ۴۵ هزار نفر جمعیت در شمال آذربایجان‌غربی واقع شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha