دادستان یاسوج خواستار تعیین تکلیف سریع تر اموال تملیکی شد

یاسوج - ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب مرکز کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه وضعیت نگهداری اموال تملیکی در انبارهای استان از وضعیت نامناسبی برخوردار است خواستار تعیین تکلیف این اموال شد.

سید علی ملک حسینی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: هر ساله مقادیر زیادی از اموال تملیکی به علت شرایط نامناسب و غیر اصولی در انبارها فاسد و از بین می رود.

وی افزود: از ابتدای امسال تاکنون طی چهار بازدید از این انبارها، اموالی که در معرض فساد بودند تعیین تکلیف و از فساد آنها جلوگیری شد.
دادستان عمومی و انقلاب مرکز کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه مشکلات قانونی انبارهای نگهداری نیز توسط ریاست قوه قضاییه در حال پیگیری است، بیان کرد: به همین منظور جلسه‌ای برای تسریع در رسیدگی به پرونده‌ها با حضور سازمان تعزیرات حکومتی استان، ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) و یکی از معاونان دادستانی برگزار و تصمیماتی که نیاز به نظر کارشناسی است گرفته می شود.
ملک حسینی عنوان کرد: اگر پرونده‌ای در برخی مواقع نیاز به جواب استعلامات به خصوص در حوزه علوم پزشکی است باید زودتر صادر تا این کالاها سریعتر تعیین تکلیف شود.

سالانه در کهگیلویه و  بویراحمد به علت قرار گرفتن این استان در شاهراه ارتباطی شمال به جنوب مقادیر زیادی کالای قاچاق کشف و ضبط می شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha