زیر ۱۲ساله‌های تنیس ایران به دنبال مقام پنجمی آسیا

تهران- ایرنا- تیم‌های زیر ۱۲ سال دختران و پسران ایران برای کسب یکی از رتبه‌های پنجم یا ششم مسابقات قهرمانی آسیا به میدان می‌روند.

به گزارش ایرنا از روابط عمومی فدراسیون تنیس، چهارمین روز رقابت‌های تنیس قهرمانی زیر ۱۲ سال آسیا امروز (پنجشنبه) با برتری تیم‌های ایران مقابل حریفان خود همراه بود. تیم دختران ایران مقابل مالزی و تیم پسران ایران مقابل اردن پیروز شد.

در بخش دختران، فردخت علیمی با نتیجه ۷-۶ و ۶-۳ مقابل حریف خود پیروز شد و صبا خیرمنش با نتیجه ۶-۱ و ۶-۳ دومین برد ایران را بدست آورد. در بخش دو نفره زوجِ غزل رضازاده و فردخت علیمی با نتیجه ۶-۱ و ۶-۳ تیم مالزی را شکست دادند.

در دیدار تیمی بخش پسران نیز کیارش صادقی در نخستین دیدار بخش انفرادی با نتیجه ۶-۲ و ۶-۲ مقابل حریف خود به برتری رسید و فربد ایمانی با نتیجه ۲ بر صفر مغلوب امیر جابر شد.

در دیدار بخش دونفره نیز تیم ایران با ترکیب کیارش صادقی و فربد ایمانی با نتیجه ۶-۳ و ۶-۱ از سد حریف خود عبور کرد تا این دیدار با نتیجه ۲ بر یک به سود ایران به پایان برسد.

به این ترتیب نمایندگان ایران روز چهارم بازی‌ها را با پیروزی به پایان رساندند و فردا برای کسب عنوان پنجم و ششمی به میدان خواهند رفت.

با کسب عناوین پنجمی یا ششمی بهترین نتیجه تیم‌های تنیس ایران در تاریخ مسابقات زیر ۱۲ سال قهرمانی آسیا رقم خواهد خورد.

این پیکارها از اول آذر در کشور قزاقستان آغاز شد.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha