۷۲۰ میلیارد ریال برای بهسازی محور حیدرآباد - نقده اختصاص یافت

ارومیه- ایرنا- مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی گفت: قطعه دوم و سوم تعریض و بهسازی محور حیدرآباد به نقده به طول هفت کیلومتر با ۷۲۰ میلیارد ریال اعتبار در حال اجراست.

سیدمحسن حمزه‌لو روز پنجشنبه در حاشیه بازدید از محور نقده در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: قطعه دوم تعریض و بهسازی محور حیدرآباد - نقده نیز به طول چهار کیلومتر با اعتبار ۴٠٠ میلیارد ریال در حال اجراست.
وی ادامه داد: قطعه سوم تعریض و بهسازی محور حیدرآباد - نقده  نیز به طول ٢ کیلومتر و ۵٠٠ متر با اعتبار ٣٢٠ میلیارد ریال اجرا می‌شود.

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی گفت: قطعه نخست تعریض و آسفالت جاده بین‌المللی حیدرآباد - نقده به ارزش ٢٢٠ میلیارد ریال، تابستان امسال به عنوان سریع‌ترین پروژه راهسازی آذربایجان‌غربی تکمیل شد.

حمزه‌لو تاکید کرد: ایمن‌سازی مسیر دسترسی به پایانه مرزی تمرچین، اتصال کریدور بزرگراهی غرب کشور به محور نقده - پیرانشهر - تمرچین و کاهش تصادفات و تلفات جاده‌ای از بارزترین مزایای این طرح به شمار می‌رود.
به گزارش ایرنا، محور حیدآباد به نقده در جنوب آذربایجان‌غربی قرار دارد و مسیر منتهی به مرز تمرچین است و بهسهزی آن موجب رونق تردد خواهد شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha