تیم والیبال نشسته شهرداری گنبد در اولین بازی لیگ برتر شکست خورد

گنبدکاووس - ایرنا - تیم والیبال نشسته شهرداری گنبدکاووس نخستین بازی خود در لیگ برتر کشور را امروز پنجشنبه با نتیجه یک بر سه به تیم مس شهر بابک کرمان واگذار کرد.

به گزارش ایرنا، بازیکنان تیم والیبال نشسته شهرداری گنبدکاووس در این بازی که عصر امروز پنجشنبه در کمپ فدراسیون جانبازان و معلولان در تهران برگزار شد، تیم مس شهر بابک کرمان را در دست‌ دوم با نتیجه ۲۵ بر ۲۲ شکست دادند اما در دست‌های اول، سوم و چهارم به ترتیب با نتایج ۲۵ بر ۱۳، ۲۵ بر ۲۳ و ۲۵ بر ۱۶ مغلوب حریف شدند.

سرمربی تیم والیبال نشسته گنبدکاووس در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با رضایت از بازی امروز تیم خود گفت: تیم گنبد با بازیکنان تمام بومی در این رقابت‌ها شرکت کرده و تا قبل از شروع بازی نخست خود فرصت تمرین دوباره نداشت لذا نتیجه امروز برای تیم قابل قبول است.

فرشید عاشوری افزود: با توجه به بازی خوب امروز تیم به طور قطع فردا در مقابل شهرداری ارومیه پیروز میدان خواهیم بود و با افتخار زمین بازی را ترک می‌کنیم.

وی با اشاره به جایگاه چهارمی تیم والیبال نشسته گنبد در لیگ برتر سال گذشته، اظهارداشت: این تیم برای دومین سال متوالی با نام شهرداری گنبد در مسابقات لیگ برتر حضور دارد و با توجه به روحیه خوب بازیکنان و داشتن ورزشکار ملی پوشی از جمله محمد نعمتی امیدواریم امسال جزو سه تیم برتر لیگ قرار بگیریم.

تیم والیبال نشسته شهرداری گنبد در اولین بازی لیگ برتر شکست خورد

مرحله اول مسابقات لیگ برتر والیبال نشسته با حضور ۶ تیم "مس شهربابک کرمان، صنعت نفت آبادان، ذوب آهن اصفهان، شهرداری ارومیه، مدافعان شمال گیلان و شهرداری گنبدکاووس" از چهار تا ششم آذر در کمپ فدراسیون جانبازان و معلولان در تهران در حال برگزاری است.

ورزشکاران جانباز و معلول گنبدکاووس در رشته والیبال نشسته تاکنون مدال‌های زیادی در رقابت‌های جهانی، پاراآسیایی و پارالمپیکی به نام خود ثبت کرده‌اند که فرشید عاشوری با ۲ مدال طلای پارالمپیک، جلیل ایمری با چهار مدال طلا و یک نقره در مسابقات پارالمپیک و چهار مدال طلا در مسابقات جهانی، آرش خرمالی با یک مدال طلای پارالمپیک به همراه زهرا دانایی توس با یک مدال نقره پاراآسیایی در رشته والیبال نشسته بانوان نمونه‌ای از این ورزشکاران هستند.

همچنین محمد نعمتی دیگر ورزشکار شایسته گنبدکاووس، شهریورماه امسال به همراه تیم ملی والیبال نشسته جمهوری اسلامی ایران مدال طلای مسابقات پارالمپیک توکیو را از آن خود کرد.

شهرستان ۳۷۵ هزار نفری گنبدکاووس که از آن در نزد علاقمندان به والیبال به پایتخت این رشته مشهور است، سال‌هاست که یک تیم در مسابقات لیگ برتر والیبال مردان کشور نیز دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha