۲ خبر کوتاه ورزشی از اشنویه

مهاباد- ایرنا- قضاوت داور اشنویه‌ای در لیگ برتر فوتسال کشور و کسب مدال طلای مسابقات پاراتنیس قهرمانی کشور توسط "حسن جانفشان" ورزشکار شایسته عضو تیم ملی این شهرستان از جمله اخبار کوتاه ورزشی ۲۴ ساعت گذشته است.

رییس اداره ورزش و جوانان اشنویه روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: "کمال بایزیدی" داور شایسته این شهرستان رقابت بین تیم‌های "مس سونگون" تبریز و "فردوس" قم را از هفته دوازدهم برتر کشور روز یکشنبه هفته آینده در تبریز قضاوت می کند.

رحیم تیموری افزود: این دومین قضاوت این داور اشنویه ای در رقابت‌های لیگ برتر فوتسال در سال جاری است.

رییس اداره ورزش و جوانان اشنویه ادامه داد: این داور بازی بین "کراپ الوند" قزوین و "زندی بتن" مازندران از هفته دهم لیگ برتر را نیز هفته قبل قضاوت کرده بود.

تیموری افزود: کمال بایزیدی حدود ۱۲ سال است که قضاوت در رقابت های فوتسال را به صورت حرفه‌ای دنبال می کند.

حسن جانفشان مدال طلای مسابقات پاراتنیس کشوری را کسب کرد

رییس اداره ورزش و جوانان اشنویه همچنین گفت: "حسن جانفشان" جانباز ورزشکار شایسته این شهرستان در رقابت‌های پاراتنیس کشوری مدال طلا را کسب کرد.

وی اظهار داشت: این مسابقات در مجموعه ورزشی هرندی وابسته به فدراسیون نابینان و کم بینایان در تهران برگزار شد و آذربایجان‌غربی با یک تیم پنج نفره در ۲ کلاس در این مسابقات حضور یافت که موفق به کسب مقام قهرمانی در این رقابت ها شد. 

تیموری ادامه داد: مسابقات پارا تنیس روی میز باشگاه‌های کشور با حضور ۴۳ تیم از شهرهای مختلف کشور در ۶ کلاس در اواخر آبان ماه سال جاری در تهران برگزار شد که در این مسابقات تیم آذربایجان‌غربی در رقابت‌های کلاس یک و ۲ و کلاس چهار و پنج حضور داشت.

حسن جانفشان جانباز جنگ تحمیلی اهل اشنویه از سال ۱۳۸۵ تاکنون عضو تیم ملی پاراتنیس ایران بوده و ۱۸ مدال آسیایی، جهانی و بین المللی برای کشورمان تاکنون به ارمغان آورده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha