استاندار خراسان رضوی: مدیران استان رویکرد تحولی داشته باشند

مشهد- ایرنا - استاندار خراسان رضوی گفت: استان باید رو به جلو حرکت کرده و فعالیت‌های جدیدی را در بخش‌های گوناگون تعریف کند و لازمه این امر داشتن رویکرد تحولی نزد مدیران دستگاه های اجرایی است.

یعقوبعلی نظری روز پنجشنبه در نشست شورای اداری استان که با حضور وزیر اطلاعات برگزار شد، اظهار داشت: ایجاد ظرفیت‌های جدید در استان ضروری است و در این راستا طبق برنامه سال ۱۴۰۱ حتما باید همه دستگاه‌های اجرایی استان با توجه به رویکرد تحولی به این موضوع ورود پیدا کنند.

وی از دیگر رویکردهای مدیریتی استان را برنامه ریزی برای جبران عقب ماندگی‌های استان خراسان رضوی در بخش‌های مختلف ذکر کرد و افزود: ما در سرانه‌ تخت بیمارستان دارای عقب ماندگی زیادی هستیم و در حوزه سرانه آموزشی هم پایین تر از میانگین های کشوری هستیم که باید برای جبران آن برنامه داشته باشیم.

استاندار خراسان رضوی عنوان کرد: از سوی دیگر فعال سازی فعالیت‌های راکد در همه بخش‌ها مورد تاکید است که باید در دستور کار دستگاه‌های مختلف قرار گیرد و البته این موضوع به زودی تبدیل به برنامه خواهد شد.

وی داشتن اندیشه فعال و پویا را نیز بسیار مهم خواند و گفت: مدیران باید اندیشه و نگاه خود را متمرکز کرده و اندیشه خود را با واقعیات در صحنه، روان سازی کنند و این روان سازی و تسهیل امور، نیازمند داشتن برنامه برای تحقق آن است.

نظری خطاب به مدیران حاضر در این نشست تاکید کرد: باید از همدیگر حمایت کنیم، کسی نباید از کسی نگرانی داشته باشد و همه باید نسبت به دیگری حس همکاری، همراهی و پشتیبانی داشته باشند که خوشبختانه این فضا در استان وجود دارد.

استاندار خراسان رضوی با تاکید بر اینکه دستگاه‌های اجرایی باید سرعت، دقت و کرامت در پاسخگویی را نسبت به مراجعان رعایت کنند، ادامه داد: ارتقای بهره‌وری از ظرفیت‌های موجود، رویکردی فوق العاده حائز اهمیت است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha