علی‌نژاد: نامه‌ای درباره ردصلاحیت یک رییس فدراسیون دریافت نکرده‌ایم

تهران- ایرنا- معاون وزیر ورزش و جوانان گفت:‌ هیچ نامه‌ای مبنی بر رد صلاحیت یکی از رییسان فدراسیون‌های ورزشی دریافت نکرده‌ایم.

به گزارش ایرنا، مهدی علی‌نژاد روز پنجشنبه اظهار داشت: از ۱۲ تا ۲۴ دی مجمع انتخاباتی ۱۰ فدراسیون برگزار می‌شود. هنوز نام نامزدهای تاییدصلاحیت‌شده از سوی نهادهای نظارتی به ما اعلام نشده است اما به ما قول داده‌اند که این کار را به‌موقع انجام می‌دهند.

وی در واکنش به سوالی درباره حاشیه‌های مطرح‌شده پیرامون انتخابات فدراسیون ژیمناستیک گفت: قصد ورود به مسایل مربوط به این فدراسیون را ندارم اما هیچ نامه‌ای درباره ردصلاحیت یکی از رییسان فدراسیون‌ها دریافت نکرده‌ایم.

علی‌نژاد که در حاشیه مراسم اختتامیه مسابقات کشتی نظامیان جهان با خبرنگار ایرنا گفت و گو می‌کرد اظهار داشت: با برگزاری رویدادهایی در این سطح، از یک طرف قدرت برگزاری مسابقات و سازماندهی خود را به دنیا نشان می‌دهیم و از سوی دیگر این فرصت را برای ورزشکاران خارجی فراهم می‌کنیم که با فرهنگ کشور ما آشنا شوند تا تبلیغات منفی استکبار جهانی را خنثی کنیم.

وی افزود: با میزبانی چنین رویدادهایی می‌توانیم جایگاه‌های بیشتری را در نهادهای بین‌المللی داشته باشیم. ورزشکاران هم این فرصت را پیدا می‌کنند که در کشور خود و مقابل تماشاگرانی خودی افتخارآفرینی کنند.

معاون وزیر ورزش گفت: در وزارت ورزش سعی کردیم به نیروهای مسلح کمک کنیم که این میزبانی را برعهده بگیرند. سالن ۱۲ هزار نفری آزادی تهران مشکلاتی داشت که سعی کردیم آن را حل کنیم.

وی ادامه داد: کمیته‌ای در وزارت ورزش تشکیل داده‌ایم تا از صاحبان کرسی‌های بین‌المللی حمایت کنند. در ۲ ماه اخیر هم کرسی‌های خوبی به دست آوردیم که نتیجه برنامه‌ریزی و اقدامات یک سال و نیم گذشته بود. در این زمینه با کمیته ملی المپیک، وزارت امور خارجه و همه افرادی که در این زمینه صاحب‌نظر هستند همکاری می‌کنیم.

علی‌نژاد خاطرنشان کرد: در گذشته ریاست بخش آسیایی سیزم را برعهده داشتیم و باید تلاش کنیم که دوباره به این جایگاه برسیم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha