ظرفیت‌های سیستان و بلوچستان فقر را بر نمی‌تابد

زاهدان-ایرنا- فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه جنوب شرق کشور گفت: ظرفیت‌های سیستان و بلوچستان به حدیست که فقر نباید وجود داشته باشد به همین سبب همه ما باید برای شکوفایی این ظرفیت‌ها تلاش کنیم.

به گزارش ایرنا سردار محمد کرمی روز پنجشنبه در همایش سران و بزرگان طوایف سیستان و بلوچستان با حضور نخبگان اقتصادی با گرامیداشت هفته بسیج افزود: بسیج یادآور ایثار و شهادت است.

وی اظهارداشت: با توجه به فراهم بودن شرایط سرمایه‌گذاری باید کمک کنیم تا توسعه در این استان محقق شود و برای رسیدن به این مهم همه ما باید تلاش کنیم.
فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه خطاب به سران و معتمدان طوایف تصریح کرد: شما مسوولیت خطیری بر عهده دارید و باید مجموعه خودتان را فعال کنید تا استان به رشد خوبی برسد.

وی بیان کرد: بسیجی امروزه دارای خلاقیت و پیشرفت در حوزه های مختلف بویژه علمی است لذا همکاری برای پیشرفت در این حوزه از وظایف بسیار مهم همه ما است.

سردار کرمی ادامه داد: هر روز باید یک گام جلوتر برویم به همین سبب باید برای برطرف کردن مسائل و مشکلات و توسعه و پیشرفت این مرز و بوم در تمامی حوزه‌ها دست در دست هم دهیم و از هیچ تلاشی فروگذار نباشیم.
وی خاطرنشان کرد: خداوند نعمت‌های فراوانی عطا کرده باید برای شکوفایی و بهره برداری بهینه از این نعمتها در هر حوزه‌ سرمایه‌گذاری لازم انجام دهیم و بطور شبانه روز کار و تلاش کنیم تا استان و کشور به پیشرفت برسد.
فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه جنوب شرق ادامه داد: شرایط استان برای تولید محصولات استراتژیک کشاورزی فراهم و مرزها نیز فرصت بسیار مغتنمی برای صادرات و واردات است کسانی که توانایی دارند در بازارچه‌های مرزی وارد میدان تجارت و داد و ستد شوند.
سردار کرمی تصریح کرد: شما سران طوایف با توجه به داشتن نقش و جایگاه در میان طایفه ها حتما باید تلاش کنید تا جوانان به سرعت در حوزه علم پیشرفت کنند زیرا این پیشرفت باعث توسعه و پیشرفت استان و کشور می‌شود که الحمدالله این استعداد وجود دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha