نعمتی: فوتبال ایران نیاز به کمک داور ویدیویی دارد

تهران- ایرنا- بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اگر کمک داور ویدیویی در فوتبال ایران بود داور می‌توانست در صحنه‌های مشکوک بازی عملکرد بهتری داشته باشد.

به گزارش ایرنا، سیامک نعمتی پس از پایان بازی پرسپولیس و صنعت نفت آبادان که با پیروزی یک بر صفر قرمزپوشان تهرانی به پایان رسید، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: سه امتیاز ارشمندی بود که به آن رسیدیم و با دست پر میدان را ترک کردیم.

وی افزود: همه جای دنیا از کمک داور ویدیویی استفاده می‌کنند اما ما متاسفانه فاقد آن هستیم و امیدوارم هر چه سریعتر امکان استفاده از آن را داشته باشیم

بازیکن پرسپولیس در پایان گفت: اینکه سه امتیاز بازی را به دست آوردیم اتفاق خوبی است و امیدوارم در هفته‌های آینده این روند را ادامه دهیم.

از ساعت ۱۸ امروز (چهارشنبه) و در هفته ششم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های ایران، پرسپولیس در ورزشگاه‌ آزادی میزبان صنعت نفت آبادان بود و در نهایت با حساب یک بر صفر برنده شد.

تیم تحت هدایت «یحیی گل‌محمدی» که در سه دیدار قبلی تنها ۲ امتیاز کسب کرده بود با کسب این پیروزی خانگی ۱۱ امتیازی شد و به رتبه چهارم رسید و نفت آبادان هم با چهار امتیاز به رتبه پانزدهم نزول کرد.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha