پیروانی: رفتار عزیزی‌خادم قبل از بازی پرسپولیس و نفت حرفه‌ای نبود

تهران- ایرنا- سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به حضور رییس فدراسیون فوتبال در اردوی صنعت نفت آبادان گفت: (شهاب‌الدین)عزیزی خادم بهتر بود این دیدار را چند شب قبل از بازی صنعت نفت مقابل ما انجام می‌داد و حرفه‌ای عمل می‌کرد.

به گزارش ایرنا، «افشین پیروانی» پس از پایان دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و صنعت نفت آبادان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: روز خوبی بود هواداران را از نزدیک دیدیم و بازی با یک گل نیز به سود ما به پایان رسید. هر چند اشتباه واضح داوری در این دیدار رخ داد اگر این بازی مساوی تمام می‌شد؛ تصمیم داور تاثیرگذار محسوب می‌شد. داوران بهتر است دقت بیشتری داشته باشند. زمانی که تیمی مانند پرسپولیس به برد نیاز دارد چنین اشتباهاتی اعتراض‌هایی را به همراه خواهد آورد.

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه گذری بر انتقاد یکی از نمایندگان مجلس زد و با انتقاد از حرف های  وی گفت: دوستان مجلسی که درباره پرسپولیس اظهار نظر  می کنند بهتر است نگاهی به تیم شهر خود نیز داشته باشند. تیم شهر شما چند برابر ما پاداش می گیرد و بودجه آن نیز در ابتدای فصل آماده است. برخی از بازیکنان ما به خاطر پول آن تیم ها راهی شهرستان می شوند. من خودم شهرستانی و بچه شیراز هستم. چه دلیلی دارد که بازیکن پرسپولیس را رها کرده و به دیگر تیم ها برود؟

پیروانی افزود: پرسپولیس تیم بیش از ۴۰ میلیون ایرانی است و اگر هدف نماینده دلسوزی است، بیاید و مشکل این تیم را حل کند. چرا نماینده مجلس در حل مشکل پرداخت بدهی گابریل کالدرون به ما کمک نمی کند؟ خواهشمندم به جای این حرف ها به پرسپولیس احترام بگذارید و مشکل این تیم را حل کنید.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha