تیشه گران: میزبانی و قهرمانی ایران شب خوبی را برای ناشنوایان رقم زد

تهران- ایرنا- رییس فدراسیون ناشنوایان گفت: بابت میزبانی خوب در نخستین دوره رقابت‌های کاراته و تکواندو ناشنوایان جهان که با قهرمانی ایران همراه بود به خود می بالیم زیرا امشب جامعه ناشنوایان ایران خوشحال و خرسند است.

به گزارش ایرنا، مهران تیشه گران با اشاره به تمهیداتی که برای میزبانی ایران از این رویداد در نظر گرفته شده بود، اظهار داشت: زمانی که درخواست میزبانی این رقابت‌ها را پذیرفتیم شک داشتیم که آیا می توانیم میزبان خوب و شایسته ای باشیم، اما امروز با توجه به تعداد تیم هایی که به ایران سفر کردند و نتایجی که رقم خورد، بسیار خوشحالم و از این که در تکواندو و کاراته مقام اول تیمی جهان را کسب کردیم بسیار خرسندم.

وی ادامه داد: از مجموعه وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک به دلیل حمایت هایی که از ما داشتند، تقدیر و تشکر می کنم؛ این حمایت ها به ما و جامعه ورزش انگیزه می دهد و امیدواریم بتوانیم روند موفقیت‌های خودمان را ادامه دهیم. 

 رییس فدراسیون ناشنوایان گفت: در این فدراسیون ۱۷ رشته داریم و طبیعی است باید به همه آنها رسیدگی کرده و این موضوع حجم بالایی از کار را می طلبد و با حمایت هایی که می شود، شاید برای میزبانی های دیگر نیز اقدام کنیم.

رئیس فدراسیون ورزش‌های ناشنوایان یادآور شد: امیدوارم در المپیک هم بتوانیم با همین آمادگی به میدان برویم. اردوها را تعطیل نمی‌کنیم و همه رشته‌ها خیلی زود کارشان را آغاز می کنند. روز گذشته با مقامات فدراسیون جهانی تلفنی هم صحبت کردم و آنها به خاطر میزبانی خوب ایران تشکر کردند. خوشبختانه هیچ مشکلی پیش نیامد، هم از حیث پروتکل‌ها و هم به لحاظ مالی، همه چیز به خوبی پیش رفت.

وی درخصوص هزینه‌های میزبانی ایران افزود: اینکه ۴۰۰ نفر به مدت ۷ روز میهمان باشند، طبیعتا هزینه‌های زیادی را به همراه دارد. بدون شک از این به بعد طلبکاران به سراغ‌ ما خواهند آمد. درباره هزینه‌ها نیز باید بگویم که ۴ تا ۵ میلیارد بوده اما وزیر ورزش و جوانان قول داده به ما کمک کند. ضمن اینکه ۴۰ تا ۴۵ درصد از اعتبارات خودمان را دریافت کرده‌ایم و اگر ۱۰۰ درصد را تخصیص دهند، مشکلی نخواهیم داشت.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha